[ad_1]

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران؛ براساس قیمت انواع محصولات در تازه‌ترین نرخنامه این سازمان و مقایسه آن با قیمت‌های سطح شهر، به طور متوسط قیمت انواع میوه ۳۴ درصد و سبزیجات و صیفی‌جات ۳۵ درصد با میانگین سطح شهر اختلاف دارد.

براساس این گزارش، در نرخنامه جدید میادین میوه و تره بار به جز این ۹ محصول و قیمت موز که با ۵۰۰ تومان افزایش به ۱۶هزار و ۳۰۰ تومان در هر کیلوگرم رسیده، قیمت سایر میوه‌ها از جمله آلو، آلبالو و گیلاس و همچنین خربزه، طالبی و هندوانه ثابت مانده است.

میوه‌هایی که قیمت آنها، نسبت به هفته گذشته ارزان‌تر شده شامل انجیر زرد با هزار تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۱۶ هزار تومان، انجیر سیاه با ۵۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۱۰هزار و ۵۰۰ تومان، انگور کندری با ۵۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۱۰هزار و ۵۰۰ و انگور عسگری با ۴۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۹هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده‌است. 

همچنین انگور رطبی با ۴۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۹هزار و ۱۰۰ تومان، زغال اخته با ۵۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۱۳هزار و ۵۰۰ تومان، شلیل و شبرنگ معمولی با ۲۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۹هزار و ۷۰۰ تومان، شلیل و شبرنگ انجیری با ۲۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۹هزار و ۳۰۰ تومان و گلابی با ۵۰۰ تومان کاهش قیمت، هر کیلوگرم ۱۵هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد. 

فلفل دلمه سبز از محصولات فرنگی میادین میوه و تره بار نیز با ۷۰۰ تومان کاهش به هر کیلوگرم ۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.