[ad_1]

به گزارش ایرنا پیمان جهانگیری پنجشنبه شب در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در فرمانداری اندیمشک با اشاره به دستاوردهای ورزش شهرستان گفت: اندیمشک در همه رشته های ورزشی افتخارآفرینی کرده و مدال های رنگارنگ فرزندان اندیمشک گواه این مهم است.
وی گفت: کشتی اندیمشک و کشتی گیران اندیمشکی در دنیا نمونه است و این موفقیت ها ، لزوم حمایت از ورزش و توسعه زیرساخت ها در شهرستان را مضاعف کرده است.
جهانگیری گفت:  تلاش و پیگیری مسئولان شهرستان برای تحقق و رفع مشکلات طرح های ورزشی منوط به حمایت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و همکاری مضاعف این مجموعه است.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه برخی از طرح های ورزشی در این شهرستان به لحاظ ریالی مشکل خاصی ندارند و باید موانع اجرایی این پروژه ها سریعتر مرتفع شود اظهار داشت:با بهره برداری از این پروژه ها بخش زیادی از مطالبات مردم و جوانان اندیمشک در حوزه ورزش تامین می شود.
فریدون حسنوند افزود: اداره کل ورزش و جوانان خوزستان باید موانع طرح ها را در چهار بخش بودجه،قرارداد،پیمانکار و موانع موجود در اداره کل بررسی کند.
وی با بیان اینکه بنظر می رسد بزرگترین مانع و مشکل طرح های ورزشی نیمه تمام شهرستان اندیمشک مربوط به اداره کل ورزش و جوانان خوزستان است گفت:سالن ورزشی شهر حسینیه و شهرک مدنی ساخته شده و به زودی بهره برداری می شود همچنین ساخت سالن ورزشی در کوی رسالت به زودی از سوی پیمانکار آغاز می شود.
نماینده اندیمشک با تاکید بر لزوم اراده بیشتر اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برای رفع موانع طرح ها در سالجاری اظهار داشت: در چند سال اخیر در همه رشته های ورزشی در اندیمشک طرح اجرا و افتتاح شده است.
وی تاکید کرد: سه طرح احداث سالن کشتی،چمن شهید قربانی و پیست موتورسواری اندیمشک از ضرورت و اهمیت زیادی برخوردار هستند و باید در روند انها تسریع شود.
حسنوند گفت: اندیمشک در زمینه تجهیزات ورزشی نیز نیازمند اهتمام بیشتر است و باوجود وعده های متعدد در این خصوص هنوز نیازهای تجهیزاتی شهرستان بی پاسخ مانده است. 
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان هم گفت: برای تکمیل طرح های ورزشی شهرستان اندیمشک تلاش بیشتری خواهد شد و این طرح ها اولویت بندی می شوند.
افشین حیدری افزود: موانع طرح ها با نهایت تلاش رفع می شوند ضمن اینکه برای مشکلات قرارداد و پیمانکار نیز اقدام می شود.
وی اظهار کرد: اندیمشک پیشرو ورزش خوزستان است و با نگاه ویژه مطالبات این بخش پیگیری می شود.
حیدری گفت: تلاش می شود  خانه کشتی پنج هزار نفری، پیست موتور سواری ، زمین چمن شهید قربانی و سایر طرح های ورزشی اندیمشک  امسال تکمیل شوند.
وی در خصوص اجرای ۲۰ خانه ورزش در روستاهای اندیمشک و اهدای تجهیزات ورزشی به این شهرستان نیز قول مساعد داد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.