[ad_1]

فارکس بازار ارز همچنین به عنوان شناخته شده فارکس یا بازار ارز است که ساز و کاری برای تجارت جهانی و نرخ ارز است.

هدف اصلی از بازار فارکس بود برای تسهیل تجارت بین المللی را قادر می سازد کسب و کار به تجارت و پرداخت هزینه برای کالا در یک ارز خارجی است. اما در سالهای اخیر بازار فارکس توسعه یافته برای حمایت از سفته بازی معامله گر که با استفاده از بازار و کوتاه مدت سود حاصل از حرکت ارزهای.

بازار فارکس است که به راحتی بزرگترین و بازار مایع در جهان با زمان گردش مالی روزانه حدود 4 تریلیون دلار.

اصلی تجارت محور در لندن و نیویورک که حساب برای بیش از 50 ٪ از تمام فارکس فعالیت است.

به طور سنتی بازار ارز شده است یک بسته فروشگاه در دسترس برای تنها بانک ها و موسسات بزرگ اما با توجه به تحولات اخیر در تکنولوژی و مقررات زدایی در بازار فارکس در حال حاضر در دسترس به هر کسی که می خواهد به درگیر شدن.

این دسترسی به بازار ارز افزایش یافته است و این فرصت را برای نظری به معامله گران بازار فارکس و این فرصت کشف و ضبط شده است پس به حدی است که معاملات سوداگرانه در حال حاضر بین 70 ٪ و 90 ٪ از تمام معاملات فارکس فعالیت است.

همه ارزهای در دسترس هستند به تجارت در بازار فارکس اما اصلی ارزهای معامله شده در هر روز در حال دلار یورو ین و پوند استرلینگ که در ترکیب حساب برای بیش از سه چهارم از روزانه جهانی گردش مالی.

روش های تجاری تا حد زیادی متفاوت است اما در اصل تقسیم به دو حوزه کلیدی که تحلیل بنیادی است که تجارت با استفاده از جریان اخبار اقتصادی برای تعیین تجارت تصمیم گیری و تجزیه و تحلیل فنی است که با استفاده از ریاضی (یا الگوریتمی) تجزیه و تحلیل به محاسبه یک تصمیم تجاری.

این الگوریتم از روش های در حال رشد در محبوبیت است که اغلب تصفیه شده به طور کامل تجارت الکترونیکی راه حل و این روش در حال حاضر حساب برای حدود 25 ٪ از تمام فعالیت های تجاری.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.