[ad_1]

یک نقطه محوری ماشین حساب استفاده می شود به صورت روزانه توسط بسیاری از معامله گران موفق را با دقت اشاره کردن کلید سطوح مقاومت و حمایت به جایی که آنها انتظار می رود قیمت ها واکنش نشان می دهند.

شما می توانید دانلود رایگان محوری ماشین حساب از برخی از وب سایت ها در شبکه با انجام یک جستجوی ساده در موتور جستجوی مورد علاقه خود.

اما من می خواهم به استفاده از یک نقطه محوری ماشین حساب من می تواند سفارشی با توجه به دقیق جفت ارز من مانند تجارت است. همچنین من می خواهم به اضافی محوری سطوح مشخص شده برای مرجع است.

یک صفحه گسترده اکسل مایکروسافت آشنایی خود را به راحتی به ایجاد خود را نقطه محوری ماشین حساب. (و یا اگر شما می خواهید شما می توانید دانلود یک کپی رایگان از یکی از من استفاده ذکر شده در کادر منابع زیر).

فرمول

فرمول برای ایجاد نقاط محوری است که بر اساس 4 چهره شما نیاز دارید برای به دست آوردن از خود نرم افزار رسم نمودار فارکس. شما فقط نیاز به این ارزش ها است که می تواند به دست آمده با نگاه به دیروز شمع در نمودار روزانه:

  • بالا
  • کم
  • باز
  • نزدیک

کلید رقم در نقطه محوری ماشین حساب مرکزی نقطه محوری است. این مقدار به دست آمده را با اضافه کردن به بالا و پایین و ارقام با هم و تقسیم مجموع با 3. که در آن است! شما در حال حاضر خود را مرکزی نقطه محوری است.

این نقطه محوری در حال حاضر به شما می دهد مبنای محاسبه سایر سطوح مانند R1, R2, S1 و S2.

به عنوان فاصله بین این سطوح گاهی اوقات می تواند کاملا قابل توجه بسیاری از معامله گران نیز در اواسط سطح خود نمودار و اشاره به آنها به عنوان M1, M2, M3 و M4. آنها قرار گرفته به شرح زیر است:

  • M1 – بین S1 و S2
  • M2 – بین S2 و مرکزی نقطه محوری
  • M3 – بین مرکزی نقطه محوری و R1
  • M4 – بین R1 و R2

فرمول برای دیگر سطوح عبارتند از:

S1: (مرکزی نقطه محوری x 2) منهای بالا

S2: مرکزی نقطه محوری منفی (R1 منهای S1)

R1: (مرکزی نقطه محوری x 2) منهای کم

R2: (مرکزی نقطه محوری منهای S1) به علاوه R1

هنگامی که این سطح محاسبه می شود پس از آن آسان است برای قرار دادن M سطح در نقطه محوری ماشین حساب.

M1: S1 منهای S2 تقسیم بر 2

M2: مرکزی نقطه محوری منهای S1 تقسیم بر 2

M3: R1 منهای مرکزی نقطه محوری تقسیم بر 2

M4: R2 منهای R1 تقسیم بر 2

در جعبه منابع در زیر یک لینک به یک صفحه گسترده است که برای راه اندازی شش جفت ارزهای اصلی. من با استفاده از این نقطه محوری ماشین حساب به عنوان بخشی از آماده سازی برای هر روز معاملاتی.

من به سادگی تماس بگیرید تا من نمودار روزانه شناور نوع دید ماوس بیش از دیروز شمع که به من می دهد به طور خودکار یک پنجره نمایش بالا و پایین باز و بسته ارزش.

من پس از آن فقط نوع آنها را به سلول مناسب در صفحه گسترده و در تمام نقاط محوری به طور خودکار محاسبه شده برای من.

بعد از این من قرار دادن خطوط افقی به علامت اصلی محوری سطح در 15 دقیقه نمودار. این را قادر می سازد شما را به دیدن این منطقه به طور کلی از فعالیت قیمت برای روز.

گاهی اوقات قیمت خواهد راه رفتن فراتر از محدوده متوسط برای روز و بیش از R2 یا S2. در صفحه گسترده اشاره شده در زیر اضافی محوری سطح محاسبه می شود به برخی از راهنمایی برای چنین معاملاتی روز.

نقاط محوری یکی از ابزار کلیدی معامله گران استفاده برای تعیین که در آن قیمت است که به احتمال زیاد برای رفتن و که در آن است به احتمال زیاد به غرفه. یا با استفاده از فرمول بالا خود را برای ایجاد نقطه محوری ماشین حساب و یا استفاده از رایگان دانلود نمایید.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.