[ad_1]

سعید مهاجر روز دوشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شهرک صنعتی میاندوآب در هشت کیلومتری جاده میاندوآب- شاهین‌دژ قرار گرفته و آب مورد نیاز آن به دلیل نبود امکان استفاده از آب‌های سطحی از طریق امور آب وفاضلاب شهری تأمین می‌شود.

وی افزود: در پی افزایش تعداد واحدهای تولیدی مستقر در شهرک، آب تخصیص یافته کفاف مصارف مورد نیاز آنها را نکرده و این تولید کنندگان با مشکلات جدی مواجه بودند.

مدیر شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب بیان کرد: در سال ۱۳۹۷ با هزینه ۴۲ میلیارد ریالی از اعتبارات عمرانی ظرفیت آب شهرک از ۱۲.۵ به ۳۷.۵ لیتر در ثانیه افزایش یافت ولی به علت مشکلات متعدد اجرایی نشده بود که با دستور و پیگیری‌های سرپرست فرمانداری میاندوآب این مهم در طول یک روز با عملیات جهادی شروع و تا پایان همان روز تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: سرپرست فرمانداری میاندوآب بازدید سرزده‌ای از این شهرک داشت که با حضور در جلسه هیات مدیره و اعلام حمایت و همکاری همه جانبه از تولیدکنندگان جهت تحقق شعار سال، بر پیگیری خود جهت دایر شدن اداره گمرک و استاندارد در شهرستان تاکید کرد.

شهرک صنعتی میاندوآب در هشت کیلومتری جاده میاندوآب- شاهین دژ با مساحتی حدود ۱۲۰ هکتار و با ۹۰ واحد فعال بیش از یک هزار و ۱۶ نفر اشتغالزایی دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.