[ad_1]

اگر شما شده است به اتهام آینده با نام شرکت یا نام محصول و با توجه به بودجه شما ممکن است وسوسه به استفاده از هیچ هزینه و یا کم هزینه به نام تولید برنامه های به اشفتگی فکری موقتی نامزدها برای شما. آنها فراوان در وب است.

علاوه بر این وب سایت که به شما کمک کند خرید و مدیریت دامنه ها اغلب دارای یک نام تولید نرم افزاری است که نه تنها نشان می دهد ممکن است نام اما بررسی اینکه آیا یا نه مربوط دات کام موجود است.

متاسفانه این ابزار معمولا نمی حل خود را نامگذاری مشکل است. مگر اینکه شما با استفاده از هوش انسان در مرتب سازی از طریق نام احتمالات شما می تواند در برای نامگذاری فاجعه است.

مثلا فرض کنید ما در حال شروع نوآورانه اتومبیل-برای-فروش کسب و کار. یک احتمال پیشنهاد شده توسط یکی از برنامه های بالا است CarCrypt. این یک چیز برای رفتن آن – آن را برای تلفن های موبایل, جاذب, به دلیل تکرار “ج.” آن را به کمتر از چهار اعتصاب در برابر آن:

1. “سردابه” در واقع به معنی یک زیر زمین طاق مورد استفاده برای دفن. افرادی که می دانند چه این کلمه به معنی فکر می کنم نام CarCrypt است یا موزه و یا با دفن اتومبیل های قدیمی.

2. “سردابه” برای تلفن های موبایل شبیه به “آزمایشی” در “فلج” که مفهوم منفی.

3. “سردابه” نیز گمراه کننده نشان می دهد “Crypto-” در مفهوم کدهای. بنابراین برخی از مردمی را حدس می زنم این کسب و کار فروش سیستم های امنیتی اتومبیل شامل کدهای.

4. اگر شما می خواهید مردم را به بازدید مربوط به وب سایت شما می خواهم همیشه نیاز به آن املا در تبلیغات رادیو و یا از طریق تلفن به هشدار مردم به استفاده از “y” به جای “من.”

نام و نام خانوادگی ژنراتور برنامه نیست شما هشدار در مورد خطرات مانند کسانی که در بالا توضیح داده شد. تنها فکر مردم مرتب می تواند از طریق یک لیست از نام و انتخاب آنهایی که به کسب و کار شما را به یک شروع مثبت.

از سوی دیگر نام تولید برنامه های بسیار قابلیت های محدود به نشان می دهد امکانات خلاقانه نوعی که واقعا ضبط تصورات مردم. این برنامه می آیند تا با پیشبینی الگو گزینه های هستند که به احتمال زیاد در حال حاضر استفاده شده است, جایی. در آن طول می کشد خلاقیت است که نرم افزار لازم نیست که به آمده تا با فیلمهای نام کسب و کار مانند این:

* اجاره خراب
* گوگل
* در نظر گرفتن آن انجام می شود
* راز ویکتوریا

در حالی که بیشتر هزینه استخدام حرفه ای نامگذاری کمک این ایده درست زمانی که ریسک بالا رقابت شدید است و شما مصمم به سرمایه گذاری جدید شما بهترین شانس آن را می توانید به موفقیت است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *