با این وضعیت به ناچار در پنل ایرانسل اقدام به برقراری ارتباط با کارشناسان پشتیبانی کردم تا موضوع روشن شود ،نکته ای که در خصوص کارشناسان ایرانسل متوجه شدم این است که کوچکترین اطلاعات فنی در خصوص سرویس ندارند و یا اگر دارند فقط لینک به بخش های مختلف وب سایت ایرانسل می دهند و زحمت ارائه پاسخ دقیق به کاربر را به خود نمی دهند، در نهایت اعلام کردند که باید برای دریافت ریزگزارش مصرف خودم به دفتر مشترکین مراجعه کنم، این مورد دقیقا همان تجربه کاربری بسیار بدیست که حدود 7 سال قبل در تماس تلفنی با ایرانسل برایم یادآوری شد و دید بسیار بدی نسبت به این شرکت و واحد پشتیبانی آن پیدا کردم. در حال حاضر در کشورمان، اینترنت سیم کارت ها از اینترنت های خانگی وضعیت مطلوب تری را از نظر سرعت دارند. لازم به یادآوری است که لیستی از مک آدرس دستگاه هایی که در حال حاضر به مودم همراه متصل هستند همانطور که در ابتدا ذکر شد در سربرگ Statistics قابل مشاهده است. با این حال در کنار مزیت هایی که بدست می آوردم میتونم بگم زیاد ناراحت این وضعیت نبودم!

این اطلاعات از طریق پیامک نیز برای مشترک ارسال میشود تا مشترک بتواند در هر زمان با مراجعه به لینک ارائه شده، وضعیت سفارش خود را مشاهده کند. به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به منظور ارتقای سطح مشتریمداری و خدمات پس از فروش، ایرانسل با همکاری شرکت پیشرو ارتباط نوین قشم، به مشترکانی که مودمهایشان به هر دلیلی با مشکلی رو به رو شده و دورۀ ضمانت مودم به پایان رسیده است، خدمات تعمیر مودم ارائه میدهد. شرکت پیشرو ارتباط نوین قشم پس از دریافت مودم و برآورد هزینه تعمیر، پیش از شروع تعمیر مودم، هزینههای لازم را به مشترک اعلام میکند و پس از تأیید، تعمیر مودم آغاز میشود. در صورت عدم تأیید هزینه برآورد شده، مودم یا از طریق پست برای مشترک بازگردانده خواهد شد (با پرداخت هزینه پستی) یا مشترک میتواند با مراجعه حضوری (بدون پرداخت هزینه) مودم را دریافت کند.

لیست قیمت مودم و روتر ایرانسل توسط فروشگاه های اینترنتی و نمایندگی های فروش مودم و روتر Irancell قیمت گذاری شده است. جهت خرید اینترنتی مودم و روتر و اطلاع از قیمت، بر روی هر کالا کلیک نموده و پس از مقایسه قیمت فروش و مشخصات فنی با فروشنده یا نمایندگی مورد نظرتان تماس حاصل فرمایید. ارسال دیدگاه نامرتبط با هر پست مجاز نیست. برای اطلاع از مانده اینترنت خود از طریق پیامک، عبارت View Internet را به سامانه پیامکی ۲۰۲۰ ارسال کنید. اینترنت ایرانسل به عنوان ارائهدهنده سریعترین و گستردهترین شبکه اینترنت کشور، دسترسی کاربران خود را به بهترین اینترنت پرسرعت در قالب «اینترنت همراه (4G/4.5G)»، «اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ ثابت (TD-LTE)» فراهم کرده است.پس از انجام تشریفات مزایده و بررسی پیشنهادهای شرکت کنندگان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نهایتا در ۲۷ بهمن ۱۳۸۲ کنسرسیوم ایرانسل را به عنوان برنده مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه اعلام کرد.برند ایرانسل در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شدبا تصویب قانون اجازه موافقتنامه پروانه شبکه و خدمات ارتباطات سیار توسط مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، شرکت خدمات ارتباطی اینترنت ایرانسل در تاریخ ۶ آذر ۱۳۸۴ پروانه شبکه خدمات ارتباطات سیار (جی اس ام) را در سطح ملی و برای پوشش جغرافیایی کل کشور از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرد.اینترنت ایرانسل توانست در مدت زمان کوتاهی پس از دریافت مجوز مذکور، مراحل راهاندازی و توسعه شبکه را به انجام رسانده و در ۶ شهریور ۱۳۸۵ (۹ ماه پس از دریافت مجوز) بهرهبرداری آزمایشی از شبکه را آغاز کند.

یک دستگاه خیلی کوچک و سبک که در بدترین شرایط هم اینترنتی با سرعت فوقالعاده در دسترس شما قرار میدهد (البته اگر منطقه تحت پوشش شبکه اینترنت ایرانسل باشد). آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، شمالی و رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد استان هایی هستند که براساس اعلام سایت رسمی مبین نت در آنها پوشش وایمکس موجود است. رومینگ دیتا این قابلیت را به کاربر می دهد که در نبود شبکه ی اپراتور سیم کارت خود، به شبکه ی اپراتور دیگری متصل شده و به صورت کاربر میهمان از اینترنت آن استفاده نماید. ایرانسل همچنین خاطرنشان می کند، مشترکانی که شناسه وایمکس خود را در دسترس ندارند میتوانند با مراجعه به قرارداد خرید و یا پیامهای دریافتی مربوط به تمدید بسته اینترنت و همینطور قبوض دریافتی از آن استفاده کنند. این بسته نیز همانند بسته اینترنت همراه ایرانسل دارای تعرفه های متفاوتی می باشد، که در ادامه برای سهولت انتخاب و خرید بسته اینترنت، تعرفه ها را به شما معرفی می کنیم. اپراتور همراه اول به عنوان اپراتور قدیمی، دارای مشتریان زیادی است و دارای بسته های اینترنتی متعددی می باشد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.