[ad_1]

تا چند سال پیش همه دستگاه ها در اطراف خانه و دفتر شد و افسار به سیم. خوشه ای از سیم مفتول در کویل در داخل روده در حال اجرا در امتداد دیوار مشترک رویت. اما امروز صاحبان آپارتمان ترجیح می دهند غیر خوشه ای نگاه کنید. از این رو بی سیم و سیستم های تلفن همراه در حال حاضر با بهره گیری بسیار زیاد به نفع.

رفتن بی سیم نیز یک گزینه می آید به اتصالات سیستم های امنیتی دوربین برای مجتمع های آپارتمانی. و وجود دارد یک لیست از مزایای که می توانید آن را به یک گزینه مناسب برای شما. نگاهی به.

1. سهولت نصب و راه اندازی –

با یک سیم سیستم های امنیتی دوربین برای مجتمع های آپارتمانی وجود ندارد DIY, مگر اینکه شما می دانید آنچه شما انجام می دهند. حرفه ای خواهد شد که به مته سوراخ راه اندازی سیم کشی مدار و همچنین مناسب جدید رسانه های الکتریکی در صورت نیاز.

یک سیستم بی سیم را بدست آورده و آن نقاط یکجور دوربین عکاسی حق در اینجا. آن است که توسط باطری و برق است. با کتابچه راهنمای دستور العمل برای شما از, شما می توانید کامل نصب و راه اندازی خود را. نباید آن را به شما بیش از یک ساعت.

2. انعطاف پذیری –

وجود دارد بدون سیم است. بنابراین شما باید آزادی برای نصب این دوربین که در آن شما می خواهید, آیا وجود دارد الکتریکی خروجی نزدیک و یا هیچ. اگر شما مستاجر و شیفت خوابگاه اغلب شما می توانید حذف سیستم دوربین های امنیتی و راه اندازی آن در محل جدید خود را بدون هیچ زحمتی خیلی. بنابراین شما می توانید کوه دوربین های خود را پس از مقاطعه در زیبایی شناسی و عملکرد (خارج از دسترس مجرمان).

3. ملک سالم –

رفتن با یک سیم سیستم های امنیتی دوربین برای مجتمع های آپارتمانی عملی است اگر شما هنوز هم در مرحله ساخت و ساز. در مرحله بعد آن را شامل حفاری سوراخ و یا خسته کننده به دیوار. که می تواند بسیار مأیوس کننده اگر شما فقط پرداخت مبلغ خوبی به آنها whitewashed. سیستم های بی سیم متصل می باشد و در تراز وسط قرار دارد و بدون هر گونه آسیب به اموال خود را.

4. قابلیت اطمینان و قابلیت –

آن را منطبق بر آن متصلند همتای نظر عملکرد. آن را می توانید انتخاب کنید تا سیگنال حتی اگر گیرنده و دوربین هستند و در فاصله ده مایل از یکدیگر است. باتری-طراحی سیستم های طراحی شده به مدت حداقل سه سال است. همچنین شما لازم نیست که به زحمت خود را در مورد سیستم دوربین بودن و غیر کاربردی است که اگر قطع برق و یا الکتریکی خطوط برش هوشمند مزاحم.

5. نظارت از راه دور –

یکی دیگر از مزیت های بی سیم سیستم های امنیتی دوربین برای مجتمع های آپارتمانی است که توانایی به تماشای اموال خود را حتی در حالی که شما دور هستند. شما می توانید همگام سازی سیستم خود با گوشی یا لپ تاپ. به این ترتیب شما می توانید دریافت هشدار فوری و اقدام است. همچنین شما می خواهد اطلاع اگر کسی در تلاش است تا با رشوه دادن سیستم.

6. هزینه-صرفه جویی –

بله بی سیم سیستم های امنیتی دوربین برای مجتمع های آپارتمانی بیشتر هزینه در صف مقابل اما هزینه زیادی صرفه جویی در دراز مدت است. برای شروع با, شما صرفه جویی در هزینه های نصب و راه اندازی کرده است که برای پرداخت یک سخت سیمی سیستم. اگر در آینده شما برنامه ای برای ارتقا و یا خود را گسترش موجود سیستم های امنیتی دوربین برای مجتمع های آپارتمانی شما فقط مجبور به پرداخت برای علاوه بر این دوربین شما خرید; شما نمی خواهد که به متحمل شدن هزینه های اضافی از سیم کشی و نصب و راه اندازی. آن را نیز موجب صرفه جویی در هزینه های انرژی به آن مجهز است آپارتمان های تامین برق.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *