[ad_1]

معاملات بازار به صورت روزانه با کوتاه مدت استراتژی مکان یک حق بیمه کارآمد و موثر توسعه جامع روزانه طرح تجاری.

تجارت کوتاه مدت می تواند بسیار پرارزش بخشی از یک کلی تجارت و استراتژی های سرمایه گذاری. بدون صدا و جامع برنامه, هر چند وجود دارد که فقط بیش از حد بسیاری از راه هایی برای گمراه برای معامله گر تازه کار.

هر معامله گر باید به توسعه روش خود را برای آماده سازی روزانه مناسب برای سبک و شخصیت خود را. این می تواند یک چالش هر چند برای معامله گران تازه کار را شروع کنید با این دلهره آور اما ضروری وظیفه.

در اینجا یک راه ساده است که یک معامله گر ممکن است در مورد توسعه معاملات روزانه طرح اقدام از بالا به پایین.

آماده سازی یادداشت های خود را در 3 بخش: بازار متوسط تاکتیکی (کوتاه مدت) و رفتن را از طریق مجموعه ای از ساختار پرسش مانند این:

چه وضعیت بازار آنچه در آن است انجام آن را به شما یک تعصب برای فردا ؟

چه متوسط وضعیت ؟ در نظر با استفاده از شاخص مانند Williams%R, نمونه کارها قرار گرفتن در معرض و ADX بیماری است.

وجود دارد هر گونه نوسان معاملات است که داستان در جریان است که حمل بیش از روز قبل?

آنچه که در کوتاه مدت وضعیت/ایده های مورد علاقه ؟ در نظر بگیرید: شکاف آمار جاسوسی نقاط محوری هر حمل بیش از دیروز هر الگوهای از کار اخراج شدند ؟ این می تواند شامل الگوهای مانند افراطی, هدایت سه صفحه نمایش 5 روز کردن و شستشو.

در هر حال حداکثر درد داوطلبان برای آگاهی از? آیا الگوهای ادامه دهنده است که من به خصوص علاقه مند است ؟

هنگامی که شما پاسخ به این سوالات شما باید در هر نقطه از 5 تا 15 tradeable ایده های به عنوان به زودی به عنوان بازار باز می شود.

در این باز شما باید در نظر گرفتن فاصله و سپس 5 دقیقه باز محدوده, بررسی قیمت با توجه به نقطه محوری اعداد.

پس از حدود 15 دقیقه به جلسه شما می توانید نگاه در: شاخص ETF2 مواضع خود را توسعه بهره لیست برای دیدن که در آن نقاط ضعف و قدرت هستند. این اسکن سریع را نشان می دهد بیشتر اهداف.

یک جایگزین ساده تر است به تنگ تمرکز بر روی یک ثبات قابل اعتماد اهداف و انجام یک نسخه خلاصه شده از بالا اسکن با توجه به بازار و متوسط شرایط اما پس از آن تمرکز بر روی وضعیت هر یک از شما reliables برای ایده های تجاری.

همه علاقه اعضای لیست باید قاب به روش معمول بنابراین شما باید یک پشتیبانی تصمیم گیری چارچوب در محل قبل از بازار باز می شود. پس از آن شما می دانید که در آن شما می توانید بر شواهد تاکتیکی حرکت بدون ترس.

همچنین شما می خواهد یک راهکار از موقعیتی معاملات فقط در حال انتظار برای بازار به شما نشان می دهد آنچه در آن در حال انجام است.

اگر شما نیاز به برخی از راهنمایی در مورد چگونه به منظور توسعه خود را روزانه و کوتاه مدت طرح های تجاری این ایده ها ممکن است کمک به شما آغاز شده است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *