[ad_1]

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی روز پنجشنبه با اعلام حمایت از “پویش سهم من در مبارزه با کرونا” به خبرنگار ایرنا گفت: ورزشکاران عضو این هیات به موج مردمی مقابله با بیماری همه‌گیر پیوسته و در این مسیر با یاری نیروی مقاومت بسیج، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی مشهد مشغول فعالیتهایی شده‌اند که به پیشگیری از شیوع این بیماری منحوس کمک می‌کند.

مقابله با بحران نیازمند عزم همگانی است زیرا بدون یک اراده جمعی معطوف به مواجهه مؤثر با بیماری، امکان رهایی از زنجیره انتقال آن وجود ندارد. بر همین اساس به ابتکار سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) پویشی برای فراخوان عمومی برای عمل به مسؤولیت‌پذیری جمعی در برابر بیماری کرونا به راه افتاده است. 

فرضعلی گرایلی افزود: روزانه حداقل ۵۰ نفر از ورزشکاران عضو این هیات در عملیات ضدعفونی خیابانهای مشهد و دیگر اقدامات مرتبط با آن مشارکت فعال دارند.

وی ادامه داد: همچنین تاکنون در این چارچوب اعضای هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی در عملیات گندزدایی و ضدعفونی سالنها، محوطه و استودیوهای صدا و سیمای استان در مشهد و بخشی از مناطق حاشیه این کلانشهر حضور موثر داشته‌اند.

رییس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی گفت: ورزشکاران موتورسوار و اتومبیلران خراسانی به منظور مقابله با چرخه انتقال ویروس عامل بیماری همه‌گیر تاکنون در تولید و توزیع ۴۰۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی در سطح شهر مشهد نیز مشارکت کرده‌اند. 

وی افزود: جمعآوری کمک ۳۰۰ میلیون ریالی را که صرف تهیه “کوله و محمول ضدعفونی” شده از دیگر اقدامات ابتکاری اعضای هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی برشمرد. 

گرایلی گفت: ورزشکاران موتورسوار و اتومبیلران خراسانی همچنین اخیرا ۳۰۰ بسته غذایی هرکدام به ارزش ۵۰۰ هزار ریال را بین شهروندان نیازمند ساکن حاشیه شهر مشهد توزیع کردند. 

وی افزود: توزیع دو هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در مناطق حاشیه کلانشهر مشهد هم امروز ۲۰ فروردین ماه با همت و مشارکت مستقیم اعضای هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی صورت گرفت. 

ویروس عامل بیماری همه‌گیر کرونا تاکنون ۶۲ هزار و ۵۸۹ نفر را در ایران مبتلا کرده و به جانباختن سه هزار و ۸۷۲ نفر از هموطنانمان انجامیده است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.