[ad_1]

علی ناظمی روز دوشنبه درچهارمین رویداد  دوشنبه های استارتاپی صندوق نوآوری و شکوفایی که امروز با حضور ۶ استارتاپ فعال در عرصه اینترنت اشیا برای جذب سرمایه گذار به صورت مجازی برگزار شد، با تشریح خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: در هر رویداد جذب سرمایه، بیش از ۱۷۰ نفر به صورت حضوری و آنلاین مشارکت داشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: بعضی از استارتاپ‌های سه رویداد گذشته جذب سرمایه، از امکان سرمایه‌گذاری استفاده کردند و طرح‌های آن‌ها از طرف عاملان صندوق نوآوری و شکوفایی (صندوق ها پژوهش و فناوری) ارسال شد.

معاون صندوق نوآوری و شکوفایی اظهار داشت: استارتاپ‌های حاضر در رویداد جذب سرمایه در حوزه اینترنت اشیا به ۱۰ میلیارد تومان سرمایه نیاز دارند و در صورت ورود عامل‌های سرمایه‌گذاری، ما نیز در قالب هم‌سرمایه‌گذاری در پروژه سرمایه‌گذاری خواهیم کرد.

ناظمی یادآور شد: در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری وشکوفایی، این صندوق منابع مالی را در قالب سرمایه‌گذاری و نه تسهیلات ارایه می‌دهد، به طوری که هر طرحی را که عاملان صندوق یعنی صندوق‌های پژوهش و فناوری، حاضر به مشارکت ۲۰ درصدی در آن طرح باشند صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا ۸۰ درصد از منابع باقیمانده را تامین کرده و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

وی گفت: امیدواریم که استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران از این رویداد نتایج مثبت بگیرند، این رویداد در حوزه‌های دیگر به صورت منظم برگزار خواهد شد و در صورتی که سازمان‌ها، مراکز علمی و صنایع، حوزه خاصی که دارای اولویت هستند را مدنظر داشته باشند آن را برگزار می کنیم.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *