[ad_1]

سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، روز پنجشنبه در سخنانی که از شبکه الاقصی پخش شد افزود: الحاق کرانه باختری و دره اردن به سزمین های اشغالی، به معنای اعلام جنگ با ملت فلسطین است.
وی اضافه کرد: گروه های مقاومت کاری خواهند کرد که رژیم صهیونیستی از این اقدام خود پشیمان شود.

کلین کانوی مشاور ترامپ دیروز چهارشنبه در ارتباط با موضوع کرانه باختری گفته بود بزودی خبر بزرگی توسط رئیس جمهوری اعلام خواهد شد.

براساس این گزارش،‌ ابوعبیده که در سالروز عملیات ربایش “گیلعاد شالیت” سرباز اسرائیلی سخن می گفت، افزود: مقاومت نگهبانی وفادار و امین برای دفاع از ملت فلسطین و مقدسات آن است.
وی گفت: انجام یک معادله جدید در راس اولویت های مقاومت قرار دارد و هر مبادله ای در این زمینه، شامل آزادسازی فرماندهان و مجاهدان بزرگ فلسطین خواهد بود.
سخنگوی گردان های القسام افزود: مقاومت گزینه های مختلفی برای تحمیل اراده خود به اشغالگران دارد و هزینه ای که آن ها در این پرونده خواهند پرداخت، در طول تاریخ مبارزه بی سابقه است.
مقاومت فلسطین در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۶ در عملیاتی، در حمله به یک پایگاه نظامی در شرق رفح، گیلعاد شالیت سرباز رژیم صهیونیستی را به اسارت گرفت و در یک عملیات مبادله با صهیونیست ها در قبال آزادی وی، ده ها اسیر فلسطینی را از زندان های این رژیم  آزاد کرد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.