[ad_1]

دنیای امروز صحنه‌ای از حوادث پیدا و پنهان و دسیسه‌ها و تهدیدهای مختلف است که جوامع را آبستن مسایل گوناگونی می‌کند و در چنین شرایطی تنها در سایه نظام امنیتی کارا و هوشیار می‌توان مخاطرات را بهنگام شناسایی کرد و با مداخلات هدفمند و اقدامات اصولی بستر امن را برای زندگی و فعالیت‌های مختلف ایجاد کرد.

آسایش و امنیت بزرگترین نعمت در جامعه است که با خود ثبات اقتصادی و اعتماد متقابل حاکمیت و ملت را ایجاد می‌کند و این مهم در کشور با بهترین شرایط مهیا است و با وجود همه بدخواهی‌های دشمنان، ایران اسلامی همچون جزیره‌ای امن بوده و پرچم آرمان‌ها و دستاوردهای نظام روز به روز در سایه این امنیت افراشته‌تر است .

الگوی امنیتی ایران منحصر به فرد بوده و توانسته در چهار دهه همر با عزت انقلاب اسلامی با هوشمندی کارنامه درخشانی از خود ارایه دهد.

هوشیاری و مراقبت‌های سربازارن گمنام امام زمان‌ (عج) دسیسه‌ها و التهابات را در نطفه خفه کرده و بسیاری از موضوعاتی که به نوعی با منافع ملی تضاد دارد را به موقع شناسایی کرده و توطئه ها را در نطفه خفه کرده است.

یکی از دستاوردهای ارزشمند سربازان گمنام امام زمان (عج) در سال‌های اخیر مقابله با مفاسد اقتصادی و شناسایی موارد آن در جای جای جامعه است که برخورد با این متخلفان همواره آرزو و خواست مردم بوده و از این منظر مردم قدردان نظام امنیتی کشور هستند.
امنیت، مولود سلسله شاخص‌های اثرگذار بر زندگی مردم است که تابعی از تحولات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی را شامل می شود و در این راستا نظام امنیتی ایران خوش درخشیده و با مراقبت‌های اصولی و راهبردهای هدفمند و با برنامه توانسته است به بهترین شکل تکالیف این بخش را رقم بزند.
دشمنان همواره می‌کوشند در سایه ناامنی روانی، فشارهای اقتصادی و ماشین تبلیغی مسموم به جامعه اسلامی خدشه وارد کرده و به خیال خام خود آستانه تحمل مردم را کاهش داده و به این ترتیب به نیات پلید خود برسند اما غافل از آن هستند که چشمان بیدار نظام همواره این بدخواهی‌ها را می‌بیند و با نسخه موثر خود این دسیسه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی می‌کند.

سربازان گمنام امام زمان(عج) گنجینه ارزشی نظام اسلامی هستند که از بدنه ملت برآمده و بدون هیچ اسم و رسم و توقعی خالصانه در راه انقلاب اسلامی و آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه گام بر می‌دارند و در این راه همه تلاش خود را به کارگرفته و ایثارگرانه در صحنه هستند.

اقتدار و عزتمندی نظام جمهوری اسلامی موضوعی است که دشمنان را به شدت به هراس می‌اندازد چرا که در سال‌های پس از پیروزی انقلاب همواره هر توطئه‌ای از سوی دشمن اعم از تخریب، اغتشاش آفرینی، ترور، ایجاد ناامنی انجام شده در کوتاه‌ترین و با بهترین شیوه و تدابیر شناسایی شده و تشکیلات قدرتمند امنیتی کشور آن را بی‌اثر کرده است و می‌توان گفت که هیچ یک از تشکیلات امنیتی دنیا نتوانسته است که مانند ایران باصلابت و تیزبین باشد و با استفاده از ظرفیت مردمی چنین اثربخش عمل کند.
یکی از تهدیدات جدی دشمنان در سال های اخیر نفوذ نرم از مجرای اطلاعات هدایت شده و سازمان یافته در فضای مجازی و عرصه فرهنگی است که در این راستا نیز ردپای هدفمند سربازان گمنام امام زمان (عج) در شناسایی و مقابله بهنگام با عوامل تهدید دیده می شود و اجازه کمترین اقدامات ضد امنیتی داده نشده است.
چتری که سربازان گمنام امام زمان (عج) بر سر مردم گرفته‌اند بستری است که پیش برنده است و با اصلاح‌گری قطار پیشرفت و همدلی را بر ریل برنامه‌های نظام به پیش می‌برد و این سرمایه را هم مسوولان دلسوز و هم مردم بصیر و همیشه در صحنه قدر می‌دانند و همواره برای سلامت و عزتمندی آنان دعای خیر دارند.
سربازان گمنام امام زمان (عج) فرزندان بی ادعای این مرز و بوم هستند که در سایه تلاش خالصانه و خستگی ناپذیرشان یاریگر انقلاب اسلامی هستند.

شبکه مردمی حافظان امنیت کشور ریشه‌های عمیقی دارد که از هوشیاری و تعهد و تغذیه شده و به بهترین شکل عمل کرده است به طوری که خواب از چشم بدخواهان نظام گرفته و ساحل امن را برای دوستداران انقلاب اسلامی گشوده است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *