[ad_1]

ساخت شمع فتیله است که واقعا آسان و حیاتی برای موفقیت شمع سازی در خانه. در حالی که اکثر مردم فکر می کنم از یک شمع را رنگ و شکل و یا عطر به عنوان مهمترین ویژگی, مهمترین شمع تولید کنندگان احتمالا به جای آن می گویند که این فتیله است که باعث می شود شمع. یک شمع فتیله رشته طناب یا شی چوبی است که دارای شعله یک شمع. هدف از این فتیله برای تحویل سوخت یا موم به شعله. یک شمع فتیله کار می کند مانند یک پمپ سوخت, نقاشی سوخت (موم) به شعله. هنگامی که مایع سوخت به طور کلی ذوب موم شمع گسترش به شعله آن و سپس gasifies و می سوزد. شمع فتیله را تحت تاثیر قرار چگونه شمع می سوزد و اندازه های مختلف از فتیله اجازه می دهد برای مقادیر مختلف از سوخت کشیده می شود به شعله. بیش از حد سوخت و شعله را شعله ور خواهد کرد و دوده و یا کمی بیش از حد سوخت و شعله را با خشم ادا کردن است.

قابل توجه ویژگی های فتیله شامل قطر دقت آتش-مقاومت اتصال اینترنت.

فتیله تشکیل شده از بسته های نرم افزاری از الیاف است که پیچ خورده بافته و یا هم بافتنی. این الیاف جذب مایع موم و حمل و نقل آن به شعله با ظرافت. بزرگ با قطر فتیله را در یک نتیجه بزرگتر شعله یک استخر ذوب موم و شمع سوختن سریع تر است. برخی از فتیله ممکن است شامل سفت هسته. این هسته معمولا از سرب ساخته شده اما بدیهی است که با توجه به نگرانی در مورد مسمومیت با سرب, سرب, فتیله هسته ممنوع شده است برای چندین سال در آمریکا توسط CPSC. در حال حاضر روي است که معمولا استفاده می شود امن تر جایگزینی برای سفت هسته ای اگر چه دیگر هسته كنندهها مانند کاغذ یا الیاف مصنوعی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

اکثر شمع فتیله پوشش داده شده با موم به ارائه اولیه منبع سوخت که شمع اول روشن. در حالی که فتیله استفاده می شود در سوختن شمع روند درست سوخت در شعله ذوب موم. تمام فتیله ها با درمان های مختلف مقاوم در برابر شعله راه حل در یک فرایند شناخته شده به عنوان mordanting. بدون این پردازش فتیله خواهد بود سوخته و با شعله های آتش و جریان مایع موم به شعله خواهد قطع.

فتیله گاهی اوقات plaited تخت به طوری که آنها به عنوان سوزاندن آنها نیز کویل را به شعله بنابراین ساخت آنها را خود مصرف می کنند. برای چای, چراغ فتیله است که محدود به یک قطعه فلز برای جلوگیری از آن را از دست خوش پیشامد میشه به بالای موم و سوزش قبل از موم می کند. شمع از مد افتاده به شناور در آب ضروری نیست فقط یک افسار به صورت فتیله بلکه یک مهر در پایین شمع برای جلوگیری از فتیله از فتیلهسازی آب و عمليات حرارتي شعله. در بسیاری از تولد, شمع فتیله یک تکه. این محدود چگونه شمع می سوزاند.

وجود دارد بیش از یک صد خاص فتیله در بازار امروز. شمع را اندازه و شکل و موم استفاده می شود عطر مواد استفاده می شود و رنگ همه تاثیر آن فتیله نوع است مورد استفاده قرار گیرد. انتخاب درست فتیله بسیار مهم است برای ساخت یک شمع که می سوزد و پاک و درستی است. معتبر شمع تولید کنندگان مراقبت در انتخاب یک فتیله مناسب و اندازه و شکل و مواد برای دیدار با سوزاندن الزامات خاص شمع.

انواع فتیله

در کل فتیله را می توان به چهار نوع عمده:

تخت فتیله: این تخت-plaited یا گرمکن فتیله معمولا تشکیل شده از سه قطعه از فیبر هستند بسیار یکنواخت در خود سوختن و کویل در شعله خود پیرایش نتیجه. این به طور کلی استفاده می شود فتیله و می تواند به طور معمول در بر داشت در مخروطی و ستون شمع.

میدان فتیله: این بافته یا گرمکن فتیله نیز حلقه در شعله اما بیشتر گرد و کمی burlier از تخت فتیله. آنها ترجیح داده برای موم برنامه می تواند کمک به مهار گرفتگی فتیله است که می تواند رخ دهد با انواع خاصی از رنگدانه یا رایحه. میدان فتیله اغلب مورد استفاده در مخروطی و ستون برنامه های کاربردی.

توپودری فتیله: Plaited یا گرمکن فتیله استخدام مواد هسته ای به نگه داشتن فتیله به راست و یا راست زمانی که در حال سوختن است. فتیله ویژگی مقطع دایره ای و اشتغال های مختلف مواد هسته ای اجازه می دهد تا برای طیف وسیعی از خشکی اثر است. اغلب با استفاده از مواد هسته ای به صورت فتیله در حال پنبه و کاغذ روی یا قلع است. توپودری فتیله را می توان در شیشه شمع ستون نذوراتی و فداکارانه چراغ.

ویژه و روغن چراغ فتیله: این فتیله ها به خصوص از مد افتاده برای مطابقت با سوزاندن فنی تخصصی شمع های کاربردی مانند چراغ نفتی و حشرات-دفع شمع.

حدود 80 درصد از فتیله تولید شده در ایالات متحده ساخته شده از همه پنبه یا پنبه-مقاله ترکیبی است. تعادل عمدتا فلز و کاغذ توپودری فتیله.

فلز-هسته فتیله گهگاه موجود در شمع به طور کلی روی یا قلع هسته فتیله. آنها اغلب استفاده می شود در ظرف شمع و نذوراتی را به نگه داشتن فتیله درست در زمانی که اطراف موم مایع. فن آوری تجزیه و تحلیل کرده و بارها ثابت شده هر دو روي و قلع هسته فتیله به امن است.

بنابراین وجود شما به آن است. همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ساخت شمع فتیله. در حال حاضر شما می توانید احساس به طور کامل اعتماد به نفس در انتخاب و ساخت کامل فتیله برای شمع خود را.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.