[ad_1]

وب سایت به طور مداوم در حال تغییر و تحول هستند. و به عنوان فن آوری های جدید می رسند آنهایی که قدیمی هستند یا بازنشسته شده و یا بهبود یافته است. بسیار مهم است به ماندن بگیرید پهلو به پهلو با آخرین اتفاقات و اعمال آن در پروژه های خود را. در اینجا خلاصه ای از در حال حاضر روند فن آوری در این زمینه:

مترقی Web App

این در واقع برنامه های تحت وب و یا وب سایت است که مانند برنامه های تلفن همراه, به ویژه هنگامی که می آید به عملکرد و طراحی. این ازدواج از مرورگر وب و تلفن همراه مادری ویژگی های نرم افزار به کاربر یک برنامه مانند تجربه که حساب خود را برای رشد محبوبیت. این PWA پیشنهاد شد توسط گوگل چند سال پیش و دارای مزایای متعددی است. که برخی از آنها در حال بارگذاری فوری فشار اطلاع رسانی و افزایش تبدیل و توانایی برای اضافه کردن PWA برنامه به کاربر در صفحه اصلی است.

افزایش chatbots

مشتری پادشاه است, مشتری همیشه درست است! به اندازه کافی وجود دارد قصار در خارج وجود دارد برای اثبات چگونه با ارزش و مهم مشتری است. کسب و کار همیشه در نگاه کردن برای بهبود خدمات به مشتریان و حفظ مشتریان خوشحال. با chatbots آنها می توانید انجام دهید که فقط 24/7, 365 روز در سال است. این chatbots می توانید پاسخ های رایج نمایش داده شد مستقیم کاربران به اطلاعات صحیح و حتی تنظیم قرار ملاقات میان کارهای دیگر. ساخت آن را یک ابزار بسیار مفید و کارآمد از ویژگی های.

Motion UI مسائل

یک وب سایت باید ساده و آسان به حرکت و مهمتر از همه شهودی است. این است که در آن حرکت UI در اصل محبوب برای برنامه های تلفن همراه می آید. با استفاده از این شما می توانید ایجاد یک برنامه کاربردی و سایت خوب طراحی شده. این دست آورد با استفاده از انیمیشن قراردادن موشواره هدر و انتقال در میان دیگر به مجموعه وب سایت خود را جدا از رقبای خود.

فناوری Blockchain

Buzzword امروزه blockchain. شما ممکن است آن را مرتبط با cryptocurrency. اما در واقع آن اجازه می دهد تا به صورت جمعی ذخیره سازی داده ها و اطلاعات است که در سراسر هزاران نفر از رایانه در سراسر جهان است. این به این معنی آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است برای از بین بردن و یا هک blockchain و اطلاعات عمومی است و در دسترس به هر کسی که به آن نیاز دارد. می توان آن را به صورت غیر متمرکز ذخیره سازی فایل, زنجیره تامین, حسابرسی, در میان دیگران. این فن آوری در حال افزایش است و پیدا کردن بسیاری از برنامه ها در توسعه وب.

تک صفحه ای وب سایت

توجه ما دهانه پایین هستند. وجود دارد بیش از حد در رفتن بیش از حد بسیاری از چیزهایی که ادعا می کنند ما توجه است. آن را تعجب آور نیست تحت شرایطی که روند جدید در وب سایت تماس برای آنها مجرد بودن صفحه. این به این معنی شما می توانید پیدا کردن همه چیز شما نیاز به در یک صفحه است که به راحتی قابل کشتیرانی ، شما می توانید به نقاط مختلف صفحه را از طریق پیمایش و یا کلیک کردن بر روی لینک کلیک کنید. این نوع از وب سایت ها به خوبی کار بر روی تلفن همراه. همچنین هزینه توسعه و طراحی و میزبانی پایین نگه داشته و با توجه به سادگی طراحی شده است.

تغییر ثابت است و این به خصوص صادق در دنیای توسعه وب. آن را تبدیل به امری ضروری برای کسب و کار به گرفتن ابتکار عمل و اقامت تا به تاریخ.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *