[ad_1]

مهدی پاشازاده روز شنبه در نشست خبری پیش از باز تیمش برابر پارس جنوبی جم در جمع خبرنگاران افزود: در ۲۰ روز گذشته سعی کردم به بازیکنانم یاد دهم که هر بازی مهم و نیمه نخست بویژه ۱۵ دقیقه اول بسیار مهم و سرنوشت سازتر است.

وی بیان کرد: به هر ترتیب بازی امشب برابر پارس جنوبی شهرآورد استان بوشهر است و هر دو تیم به سه امتیاز بازی نیاز مبرم دارند.

پاشازاده ادامه داد: شرایط حریف نسبت به شاهین مطلوب‎تر است زیرا در تهران تمرین می‌کنند و همه جوره وضعشان از لحاظ امکانات و هم بازیکن از ما بهتر است.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر افزود: برنامه ما برای بازی‌های بعد تکیه بر جسور بودن و جنگندگی است و اینکه هر هفته حداقل ۱۰ تا ۲۰ درصد به توانایی تیم هم از لحاظ تاکتیکی و هم از لحاظ بدنی اضافه کنیم.

وی بیان کرد: در این بازی نیز خواهید دید که نسبت به بازی سایپا پیشرفت کردیم امیدوارم که این پیشرفت منجر به امتیاز خوبی شود. 

پاشازاده گفت: امیدوارم که اتفاقات خوبی بیفتد و انرژی مثبت باشد که اتفاق خوب رخ دهد.

وی ادامه داد: ما در برابر سایپا هم سه موقعیت خیلی خوب داشتیم که از دست دادیم تمرکز نکردیم و این نشان داد که تیم ما کار کرده‌است، زیرا سایپایی‌ها که مقابل همه تیم‌ها خیلی دفاعی بازی می‌کرد و فرصت به حریف نمی‌داد، ما توانستیم  فرصت‌های خوبی داشته باشیم یک فرصت هم دقیقه ۹۰ داشتیم که نشد.

پاشازاده اظهار کرد: به جرات می‌توانم بگویم که ما فقط همان یک فرصت را به سایپا دادیم که آن هم فرصت نبود اشتباه جاگیری بود که مدام کار می‌کنیم کنیم که دیگر چنین رخ ندهد.

سیروس پورموسوی سرمربی پارس جنوبی جم در نشست خبری پیش از بازی تیمش با شاهین بوشهر حاضر نشد.

شاهین بوشهر و پارس جنوبی جم امشب در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برترفوتبال از ساعت ۲۰:۳۰ پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر می‎روند.

شاهین بوشهر با ۱۸ امتیاز در قعر جدول و پارس جنوبی جم با ۲۵ امتیاز در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *