[ad_1]

به گزارش روز سه‌شنبه پارک فناوری پردیس، سومین دوره از رقابت‌های اینوتکس پیچ به عنوان یکی از رویدادهای جانبی نمایشگاه بین­ المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۰) از بهمن ماه ۹۸ آغاز شد، این رقابت پس از برگزاری در استان­ های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان و مازندران، فردا (چهارشنبه سوم اردیبهشت) در تهران برگزار می‌شود.

استارتاپ‌های تهرانی روز چهارشنبه ۳ اردیبهشت به صورت آنلاین با هم به رقابت خواهند پرداخت، این رویداد از طریق صفحه شبکه‌های اجتماعی آن به آدرس @inotexevent قابل تماشا است.

 این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان، برگزاری اینگونه رویدادها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل مواجه کرده است، به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه این رویداد، به منظور حفظ پویایی جامعه استارتاپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رقابت کاملا به صورت آنلاین و به صورت زنده از شبکه‌های اجتماعی این رویداد به آدرس @inotexevent پخش خواهد شد.
 رقابت‌های استارتاپی اینوتکس‌پیچ با هدف معرفی و سرمایه‌گذاری روی ایده‌ها و استارتاپ‌های مستعد از شهرهای مختلف کشور انجام می‌شود، در این رویداد که خود از مراحل مختلفی تشکیل شده است در مرحله نخست استارتاپ‌ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه‌گذاران دعوت به عمل می‌آید.
در این مرحله، ابتدا تیم‌های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذاران و داوران محلی، به معرفی ایده یا محصول خود پرداختند.
در ادامه از استارتاپ‌های برگزیده استانی به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه‌نهایی دعوت می شود، برگزیدگان مرحله نیمه‌نهایی می‌توانند به مرحله جذاب INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارتاپ‌ها دوبه دو به بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارتاپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در بخش رقابتی رویداد اینوتکس و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://pitch.inotex.com مراجعه و یا با شماره‌های ۰۹۳۹۶۸۶۳۵۷۷ و ۰۹۱۹۷۳۷۱۴۲۸ تماس برقرار کنند.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *