سرسیلندر ام وی ام 315 یکی از اجزای اصلی موتور خودرو است که در قسمت بالایی موتور قرار میگیرد و مجموعه سوپاپ ها و منیفولد ها روی آن سرسیلندر و اجزای آن مونتاژ میشود. نوع بسته بندی پولك آب MVM 315 در پک اصلی و فاقد هر نوع تغییر در ظاهر آن می باشد. این عمل را باید با توجه بالا انجام داد به طوری که واشر باید کاملا صاف بسته شود و نوشته ی top بر روی واشر باید بالا قرار گیرد. برای آنکه به اهمیت رادیاتور بیشتر پی ببریم لازمست به این مسئله توجه کنیم که از احتراق بنزین در موتور دمایی در حدود ۲۰۰۰-۲۵۰۰ درجه سانتیگراد حرارت تولید میشود و شما فقط با چند لیتر سیال مثل آب و با ترکیبی از آب و ضدیخ / ضدجوش بایستی موتور را به دمای بین ۹۰ تا ۹۵ درجه برسانید و ان را خنک کنید. نمایندگیهای کمپانی مجبور شدند بلوکهای کوتاه چند صد هزار خودرو را تعویض کنند، به همین دلیل است که این موتور باکسر توانسته در لیست ما رتبه دوم را به خود اختصاص بدهد. نکته اینجاست که سوختن واشر سر سیلندر در یک لحظه و ناگهانی اتفاق نمیافتد بلکه اول آب رادیاتور داغ میشود و حرارت افزایش پیدا میکند و بعد از چند دقیقه پس از اینکه آمپر به خط قرمز رسید صدمه دیدن واشر آغاز میشود.

سرسیلندر هندی پژو
یکی دیگر از عوامل حوادث از رده خارج نکردن خودروهای فرسوده با عمر بالای ۱۲ سال ساخت یا با کیلومتر بیش از ۲۱۶۰۰۰ است که این استانداردهای جهانی دوران مصرف یک خودرو است، چه خودرو داخلی یا خارجی باشد، که همیشه در ایران دولتها مقطعی عمل کردهاند. باشیم که این خودرو را بیش از پیش برای کاربرانش محبوب میساخت . سوختن واشر سرسیلندر علت های زیاد و گوناگونی دارد که از مهم ترین این به عمل کردن نا به جای ترموستات خودرو ، وجود داشتن نشتی در سیستم آب و خالی شدن رادیاتور اتومبیل ، فشار به موتور خودرو و بی توجهی به آمپر اتومبیل و مستهلک بودن سرسیلندر هوندا ۲۰۰ سرسیلندر 350 این واشر. از علل دیگر سوختن واشر می توان به کم بودن آب رادیاتور، نشتی آب از موتور اتومبیل، بد بودن یا نقص داشتن جنس سرسیلندر، از کار افتادن یا بد کار کردن فن اتومبیل، استفاده نکردن از ضدیخ در فصل تابستان اشاره کرد که توصیه می شود تمام این موارد را در نظر داشته باشید. کیفیت و اصالت لوازم یدکی از مقوله های مهم در خرید آنها می باشد لذا ما با ضمانت تمام محصولات وارداتی و پولك آب MVM 315 باعث ایجاد اعتماد و خرید مطمئن مشتریان می سرسیلندر فرانسوی پژو 405 شویم. استقبال از مدلهای اولیه این خودرو سبب شد تا در نسل سوم یا پلاس این محصولات شاهد امکانات جدیدی از قبیل فرمان برقیEPS، کروز کنترل، سانروف برقی دو حالته، چراغهای جلوی اتوماتیک، سیستم کنترل پایداری ESP و …

سرسیلندر ایکس یو ام در همین رابطه فروشگاه اینترنتی چی یدک به عنوان سامانه تخصصی فروش قطعات یدکی خودروهای چینی آماده است تا محصولات مورد نیاز مشتریانش را به ایشان عرضه دارد . این عامل باعث تغیرمداوم حوزه مغناطیسی شده که در نتیجه ولتاژی در سیم پیچی سنسورهای ایجاد شده که فرکانس هر کدام به عنوان مرجع دقیقی از سرعت چرخ به کار می رود تر کیب بندیهای مختلفی از پینها جهت نصب در شرایط مختلف توپیها چرخ مود استفاده قرار میگیرد که از طراحی های مختلف نوع chiselمیباشد که به صورت عمود بر چرخ دندانه دار (رینگ) قرار میگیرد و پرکار بردترین نوع آن میباشد. کارشناسان حوزه خودرو پس از بررسیهای متعدد خودرو بوگاتی شیرون سوپر اسپرت ۳۰۰ پلاس را به عنوان سریعترین خودرو دنیا انتخاب کردند. بخش فروش ما با راهنمایی و مشاوره شما را در انتخاب محصول مناسب از خانواده سیلندر , سرسیلندر راهنمایی سرسیلندر 630می کند. برای جلوگیری از این اتفاق ، واشر سرسیلندر عمل آبندی سطوح اتصال سرسیلندر به بلوک سیلندر را انجام می دهد و مانع نشت مایعات به خارج از بلوک سیلندر می شود .

استهلاک موتور اتومبیل که اگر سر سیلندر از موتور خودرو باز و جدا شود عملا این قطعه از بین رفته محسوب می گردد و باید عوض شود و موتور هم در صورت کارکرد طولانی و ماندن زیاد در ترافیک از بین می رود . واشر سرسیلندر یکی از اجزای موتور خودرو است که در میان سیلندر و سرسیلندر قرار گرفته است و وظیفه ایجاد یک آب بندی کامل بین سیستم های گوناگون روغن رسانی ، آب ، و احتراق موتور را بر عهده دارد. تعمیرکاران سنتی به منظور بستن واشر سر سیلندر، دو طرف آن را به یک ماده آب بندی آغشته می کردند ولی در عصر حاضر دیگر احتیاجی به این کار نمیبینیم ، چرا که این ماده بر روی خود واشر سرسیلندر موجود بوده ضمن این که در مورد آب بندی کارایی بیشتری هم نسبت به حالت اولیه آن بهوجود می آورد. یک نمونه از این موتور به نام توربو شارژ هم که بر روی سمند و سورن توربو شارژ و دنا پلاس استفاده شده است. گاهی گفته میشود موتور کمپرس دارد که به معنی درز کمپرس موتور از یک قسمت به قسمت دیگر است و گاهی گفته میشود که موتور کمپرس ندارد که به معنی این است که موتور نمیتواند به خوبی هوا را در کاسه احتراق فشرده کند که باز هم به معنی درز کمپرس از یک قسمت است.

سرسیلندر نیسان التکبرای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از فروش سرسیلندر ضایعاتی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.