[ad_1]

بیتکوین چیست ؟

بیت کوین یک غیر متمرکز نظیر به نظیر ارز دیجیتال سیستم طراحی شده به کاربران توانایی به روند معاملات از طریق دیجیتال واحد از ارز به عنوان شناخته شده Bitcoins. به عبارت دیگر, آن است که یک ارز مجازی.

سیستم بیت کوین ایجاد شد و در سال 2009 توسط نامعلومی برنامه نویس(s). پس از بیت کوین به دست آورد های بزرگ توجه و همچنین اختلاف به عنوان یک جایگزین برای دلار, یورو و ارزهای کالا از جمله طلا و نقره.

افزایش محبوبیت

بیت کوین به حال به دست آمده توجه زیادی در دنیای کسب و کار و امور مالی قبل از سال 2009. این شهرت در سال 2011-2012 دوره زمانی که آن را به دست آورد بیش از 300%. بیت کوین تا به حال 400 درصد رشد در ارزش خود را از ماه اوت سال گذشته است. به عنوان یک نتیجه شرکت های سرمایه گذاری و سرمایه گذاران در سراسر جهان ادامه به اهمیت پرداخت به cryptocurrency.

در نیمه اول سال 2014 شرکت های سرمایه گذاری سرمایه گذاری $57 میلیون بیت کوین در سه ماهه اول به دنبال یکی دیگر از $73 میلیون در سه ماهه دوم به مقدار یک و در مجموع 130 میلیون دلار است که 50 درصد بیشتر از سال گذشته در مجموع $88 میلیون. این یک تضاد کامل به سناریو در سال 2012 که در آن بیت کوین شرکت های انباشته نسبتا ناچیز مبلغ 2.2 میلیون.

این آمار اثبات فراتر از شک که بیت کوین به ارزش سرمایه گذاری خود را که سوال چگونه می تواند به شما خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین?

یک راهنما برای سرمایه گذاران تازه کار در بیت کوین

ساده ترین و کم پیچیده روش برای سرمایه گذاری در بیت کوین با خرید bitcoins. وجود دارد مقدار زیادی از تاسیس شرکت عمدتا در ایالات متحده و همچنین در خارج از کشور که درگیر در کسب و کار خرید و فروش bitcoins به صورت مختصر به عنوان BTC.

Coinbase

اگر شما در حال زندگی در آمریکا و سپس Coinbase جایی است که شما دنبال آن هستید. Coinbase آن را فراهم می کند مشتریان با BTC در برآورد علامت تا 1 درصد بیش از های موجود در بازار قیمت. ساکنان ایالات متحده آمریکا باید گزینه ای برای همگام سازی خود را Coinbase کیف پول با حساب های بانکی خود را. به عنوان یک نتیجه, آینده, نقل و انتقال پرداخت شده بدون هیچ زحمتی رایگان. این شرکت همچنین به شما می دهد این گزینه از خودکار بیت کوین خرید از زمان به زمان. برای مثال اگر شما علاقه مند به خرید 50 دلار در bitcoins در آغاز هر ماه Coinbase اجازه می دهد تا شما را به راه اندازی یک خرید خودرو برای این مقدار.

آگاه از شرایط و ضوابط قبل از اینکه شما شروع به استفاده از این سرویس است. اگر شما به مشترک به صورت خودکار کمی سکه و خدمات پس از آن شما خواهد بود قادر به کنترل قیمت که در آن BTC خریداری شده در هر ماه است. توجه داشته باشید که Coinbase است نه تابع به عنوان یک بیت کوین ارز یعنی شما در خرید و فروش سکه ها به طور مستقیم از شرکت. پس از این شرکت به منبع سکه از خریداران دیگر شما ممکن است در صورت تاخیر و یا اختلال زمانی که تخمگذار سفارشات در سریع بازار حرکت می کند.

BitStamp

BitStamp وجه مناسب نیازهای متعارف بیت کوین ارز. بیت کوین به عنوان یک واسطه که اجازه می دهد تا شما را به تجارت با دیگر کاربران و نه خود شرکت. در اینجا نقدینگی بالاتر است و شما همیشه باید یک فرصت خوب برای پیدا کردن کسی که مایل به تجارت با شما. وجود دارد یک هزینه اولیه 0.5% است که می تواند به کاهش 0.2% اگر شما تجارت 150.000 دلار در یک دوره 30 روز.

راه های جایگزین برای خرید بیت کوین

محلی Bitcoins

تبادل نیست تنها روش سرمایه گذاری در بیت کوین. Bitcoins محلی است که اغلب استفاده می شود به خرید BTC نیست. وب سایت طراحی شده است به لینک بالقوه خریداران و فروشندگان است. Bitcoins در حال قفل از فروشنده در سپردن و تنها می تواند منتشر شود به خریداران.

خرید بیت کوین آفلاین نیست همیشه بسیار قابل اعتماد یا بی خطر است. از این رو آن را ترجیح داده برای دیدار با فروشندگان در طول روز و اجازه دهید یک دوست برچسب همراه با شما فقط در مورد همه چیز به جنوب.

بیت کوین است و نه فقط یک روند مدرن است. شرکت های سرمایه گذاری در نظر بیت کوین به عنوان یک جایگزین مناسب و معقول به متعارف ارز در دراز مدت است. وجود دارد cointless راه را برای شما برای ورود به این حوزه از بیت کوین سرمایه گذاری. همانطور که ذکر شد قبل از, Coinbase BitStamp و محلی Bitcoins محبوب ترین کانال ها برای سرمایه گذاری در بیت کوین در ایالات متحده است. آیا برای مشق شب خود را و پیدا کردن که خیابان کنه تمام جعبه خود را.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.