[ad_1]

حکیمه انتظاری روز چهارشنبه در بازدید سرزده از اداره پست مراغه به اهمیت فعالیت فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد و گفت: اداره پست مراغه در راستای ضرورت اجرای فاصله گذاری اجتماعی جهت پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و ازطرفی رونق کسب وکارهای اینترنتی، ۷۰ فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کرده است.
وی به اشتعالزایی یکصد نفر در این تعداد فروشگاه اینترنتی اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون نزدیک به ۲۰ هزار فقره فروش اینترنتی انجام شده است.
وی گفت: راه اندازی فروشگاه های اینترنتی موجب رونق چرخه اقتصادی شهرستان شده و انتظار می رود عموم صاحبان صنایع، اصناف، کسبه و جوانان جویای کار از این طرح حمایت کنند.
رییس اداره پست شهرستان مراغه نیز در این دیدار گفت: بازار الکترونیک پست امکان خرید اینترنتی را برای همه فراهم کرده و با توجه به شرایط قرمز کرونا این بازار بهترین مکان برای خرید است.
علی سلطان زاده گفت: صرفه جویی در وقت، عدم خروج از منزل و نبود هزینه رفت و آمد از مزایای این برنامه است.
وی به دیگر ویژگی های بازار الکترونیک پست اشاره کرد و گفت: فراهم کردن امکان خرید در تمام استان های کشور، امکان پرداخت وجه پس از دریافت کالای خریداری شده، امکان انتخاب سرویس های پستی برای ارسال کالا یا خدمات خریداری شده، دارا بودن سطح امنیت بالا و تعرفه های رقابتی خدمات پستی از دیگر مزایای این فروشگاه ها است.
وی گفت: از تمامی افراد و مشاغل دعوت می شود جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی و اختصاص پنل به این اداره مراجعه کنند.
وی ادامه داد: همچنین از دستگاه های متولی انتظار می رود از این کسب و کار حمایت کنند تا بتوانیم محصولات شهرستان را در سطح کشور عرضه کنیم.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.