[ad_1]

به گزارش ایرنا از خانه ملت، مجتبی ذوالنوری در تشریح جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صمت در جلسه امروز کمیسیون اظهارداشت: نگاه امروز به مشکلات اقتصادی و معیشتی، نگاه متفاوتی است زیرا با جنگ تمام عیار نابرابر، نامتقارن و ناهمترازی در عرصه اقتصادی روبرو هستیم.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز راه‌حل‌هایی در حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت مطرح کردیم و سعی شد راهکارهای عبورِ سریع از وضعیت کنونی ارائه و مورد بررسی قرار گیرد.

ذوالنوری یادآور شد: با اتخاذ راهکارهای مطرح در نشست امروز، معیشت مردم رو به بهبود می‌رود و وضعیت صنعت و تولید رونق و رشد پیدا می‌کند. در این جلسه بر راهکارهایی تاکید شد که در مسیر تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه رفع موانع تولید است.

وی گفت: همچنین در این جلسه بر لزوم  فعال‌سازی صنایع و کارخانجاتی که با همه ظرفیت کار نمی‌کنند یا تعطیل و نیمه تعطیل هستند، تاکید شد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به وضعیت تحریم‌ها باید با افزایش توان داخلی در سال جهش تولید، نواقص و مشکلات را جبران کنیم و یقینا راهکار و توایایی عبور از بحران وجود دارد. شاید قدری سخت باشد اما نشدنی نیست.

ذوالنوری با اشاره به فضای امیدوار کننده جلسه، گفت: کارهای خوبی در وزارت صمت انجام گرفته و اقدامات مثبتی در راه است و ما با تکیه بر توان داخلی از این شرایط به زودی عبور خواهیم کرد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *