[ad_1]

سردار  عباسعلی محمدیان روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : در پی وقوع سرقت های متعدد منزل در مناطق بالا و مرفه نشین شهرستان های  کرج و فردیس بررسی  موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

ماموران در بررسی های اولیه متوجه شدند سارقان در گروه های سه و چهارنفره در ساعت های ابتدایی شب منازل خالی را شناسایی کرده و با شیوه توپی زنی وارد خانه شده و اقدام به سرقت لوازم با ارزش از جمله طلا، وجه نقد و ارز می کردند.

سردار  محمدیان با بیان این که همه متهمان از سارقان سابقه دار بوده و هیچ گونه ردپایی از خود در محل های سرقت به جا نمی گذاشتند، اظهار داشت:  با تلاش های شبانه روزی و پس از انجام چندین ماه اقدامات پلیسی،  ۱۲ نفر از سارقان دخیل در سرقت ها شناسایی شدند که همه آن ها با هماهنگی مقام قضائی در چند عملیات منسجم و غافلگیرانه در شهرستان های  فردیس و ملارد استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی استان  البرز منتقل شدند.

 سارقان در ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت شدند اما در مواجهه با مستندات موجود، به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۴۸ فقره سرقت از منازل شهروندان اقرار کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان این که همه مال باختگان این پرونده شناسایی شده اند، خاطرنشان کرد: ارزش اموالی که توسط این باند به سرقت رفته است ۹۶ میلیارد ریال برآورد شده است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.