[ad_1]

بیت کوین یک غیر متمرکز نظیر به نظیر رمزنگاری ارز و اولین از نوع خود است. این یکی از جالب ترین نوآوری در سرمایه گذاری حداقل در صد سال گذشته. بیت کوین به طور کامل مشخص شده توسط یک الگوریتم و همه چیز را منبع باز است بنابراین هیچ شگفتی وجود دارد. هیچ مرکزی آژانس می تواند به کنترل عرضه Bitcoin بر خلاف ارزهای بدون پشتوانه و یا حتی مواد مانند طلا. جهان می تواند تنها تا کنون در مجموع 21 میلیون بیت کوین در وجود است.

مانند هر نوآوری مخل بیت کوین به شدت وفادار هسته گروهی از حامیان و پیروان که پرشور در مورد ایده. آنها هستند که آن را به جلو و گسترش این ایده و آن را به سطح بعدی. بیت کوین به مقدار زیادی از علاقه مندان که هیجان زده در مورد این ایده و چگونه آن را می تواند به شکل دادن به آینده مالیه دادن قدرت پول پشت به توده ها به جای تحت کنترل مرکزی.

آن است که نه فقط گذراندن مد زودگذر. بیت کوین در اینجا به ماندن است. معدن در حال آماده سازی خود برای بهترین بهترین تجهیزات به معدن بیتکوین بیشتر موثر است. مبادلات و سرمایه گذاری به شدت در امنیت و بهره وری از سیستم بیت کوین. کارآفرینان در حال گرفتن شانس خود را و ساختمان بزرگ کسب و کار در اطراف این ایده. سرمایه گذاری صندوق های سرمایه شروع به حمایت از پروژه های است که در اطراف بیت کوین (Coinbase فقط افزایش 5 میلیون دلار سرمایه گذاری صندوق از برخی از بهترین VCs از جمله تیم که حمایت Tumblr).

وجود دارد مقدار زیادی از حالات black swan و در غیر این صورت جایی که بیت کوین می تواند تبدیل به یک نیروی غالب در صنعت مالی است. وجود دارد مقدار زیادی از عذاب و دل تنگی حالات شما می توانید فکر می کنم از جایی که بیت کوین را حفظ کنید آن را به ارزش و ارزش به عنوان تورم مصرف فیات ارز از ضعف دولت مرکزی (شده است وجود دارد حداقل یک مورد ثبت شده در آرژانتین که در آن یک فرد به فروش خانه خود را برای Bitcoin). که بودن بیش از حد بدبین. حتی بدون هر چیزی بد اتفاق می افتد بیت کوین می تواند با خوشحالی زندگی می کنند در کنار سنتی ارزهای جهان است.

برخی از بزرگترین مزایای استفاده از بیت کوین در حال متوجه شدم در بازارهای کارآمد. می توان آن را شکسته و به صد میلیون دلار قطعات به نام ساتوشی به عنوان مخالف به فیات است که معمولا می تواند شکسته تنها به یک صد قطعات. همچنین معاملات بیش از این شبکه اساسا رایگان و یا گاهی اوقات نیاز به یک تراکنش هزینه برای وادار کردن کارگران معدن. با ما در حال صحبت کردن در مورد کمتر از یک دهم از یک درصد است. این مقایسه به 2-4 ٪ از هزینه شارژ به طور معمول توسط شرکت های کارت اعتباری و شما ببینید که چرا این مفهوم بسیار جذاب است.

بنابراین در حال حاضر که شما در حال متقاعد شده است که بیت کوین است که در اینجا به ماندن برای مدت طولانی اجرا چگونه به استفاده از این ؟ آن است که هنوز در مراحل بسیار اولیه از توسعه و وجود دارد مقدار زیادی از مکان های که در آن شما می توانید مقداری بیت کوین. فوستس برای مثال پشتیبانی می شوند تنها با تبلیغات و پازل captcha و لازم نیست که هر گونه گرفتن – شما وارد کیف پول خود را شناسایی و دریافت رایگان بیت کوین.

چندین دیگر از مفاهیم از دریافت-پرداخت-به دنیا ترجمه شده و ساخته شده به خصوص برای بیت کوین اقتصاد است. برای مثال چندین راه وجود دارد که در آن شما می توانید نظر سنجی, تماشای فیلم, و بازدید از تبلیغ وب سایت در ازای برخی از Bitcoins. این جدید بودن آن است که یک راه عالی برای تست کردن آب و امن برخی از این در این فرآیند است. به یاد داشته باشید که آن را بسیار آسان تر به دور Bitcoins چون میکرو معاملات بسیار مناسب است. وجود ندارد به واقعی حداقل پرداخت و حتی زمانی که وجود دارد آن است که معمولا بسیار ناچیز است.

به منظور شرکت در اقتصاد بیت کوین شما لازم نیست به یک متخصص فنی یا حتی گودی بسیار عمیق به عملکرد این ارز. متعددی وجود دارد که خدمات شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد فرایند به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. آن است که همه تا به شما برای گرفتن این جهش از ایمان و ماندن در این بازی برای دراز مدت است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.