نمایش Yahoo
هرگز نمی دانستم که می توانید در یاهو فیلم تماشا کنید ؟ خب شما تنها نیستی. اما یاهو سرویس فوق العاده ای به نام Yahoo View دارد که به شما امکان می دهد فیلم های آنلاین رایگان را تماشا کنید. فیلم ها در ژانر خود از جمله انیمیشن ، ترسناک ، علمی تخیلی ، عاشقانه ، جنگ ، مستند و دیگران سازماندهی می شوند . دانلود رایگان سریال خارجی
همچنین می توانید تریلر فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را در این وب سایت مشاهده کنید.

قبل از اینکه درباره این وب سایت فیلم ها بیشتر به شما بگویم. باید بدانید که اکثر مطالب موجود در این وب سایت فقط در قلمرو ایالات متحده آمریکا قابل دسترسی است ، بنابراین نرم افزار Virtual Private Network (VPN) خود را آماده نگه دارید. Yahoo View میزبان این فیلم ها از دیگر خدمات شخص ثالث از جمله Hulu ، Fox و ABC است. فیلم هایی که در این وب سایت وجود دارند ، بعضی اوقات فقط برای مدت زمان کمی هستند. در زیر پخش کننده فیلم ، می توانید ببینید که چند روز تا این فیلم در دسترس شماست. این وب سایت برای تولید نظر خود تبلیغات را اجرا می کند. برخی از عناوین سریال برجسته تلویزیون شامل Gotham ، Shark Tank ، Family Modern و Survivor مشخص شده است. عناوین فیلمهای برجسته شامل Opposite Sex ، Monkey King ، Stray Bullets ، Arthur Newman، Evil Bong 777، As Evil as Dead و بسیاری دیگر است که می توانید به طور رایگان تماشا کنید.
بیشتر بخوانید
وب سایت رسمی

فیلمهای کلاسیک Retrovision
این وب سایت فوق العاده برای تماشای و بارگیری فیلم های رایگان است. این وب سایت بایگانی فیلم های کلاسیک موجود در حوزه عمومی است. اگر عاشق فیلم های کلاسیک هستید. این وب سایت مناسب برای تماشای آنهاست. رابط کاربری این وب سایت بسیار ساده و آسان برای استفاده است. با باز کردن این وب سایت ، فیلم های اخیراً اضافه شده را به عنوان خبر یا آخرین ارسال ها مشاهده خواهید کرد.

این وب سایت فیلم های خود را در قالب ژانر مربوطه خود ترتیب داده است که شامل عاشقانه ، ماجراجویی ، ترسناک ، علمی تخیلی ، جنگ ، مستند و دیگران است. این در نوار کناری سمت راست وب سایت قرار دارد. اگر می خواهید همه فیلم ها را ببینید ، می توانید به سادگی روی همه فیلم ها کلیک کنید. Retrovision همچنین یک برنامه Android اختصاصی برای تلفن های هوشمند شما معروف به Classic UHF App دارد. می توانید این برنامه رایگان را از فروشگاه برنامه Google Play بارگیری کنید و از فیلم های موجود در تلفن هوشمند خود نیز لذت ببرید. همچنین می توانید با جستجوی عناوین مورد علاقه ، از ویژگی جستجوی این وب سایت برای بارگیری فیلم ها استفاده کنید. آنها همچنین یک خبرنامه دارند که در آن می توانید مشترک شوید. پس از آن در مورد فیلم ها برای تماشای و بارگیری مستقیم از طریق ایمیل مطلع می شوید. این به شما کمک می کند فیلم هایی را که می خواهید در آخر هفته تماشا کنید ، برنامه ریزی کنید.
بیشتر بخوانید
وب سایت رسمی

فیلم سینمایی
بهترین چیز در مورد این وب سایت رابط کاربری غنی از ویژگی های آن است. تمام ویژگی های مورد نیاز برای انتقال مستقیم به فیلم مورد علاقه خود در ستون های کناری و نوار پیمایش انباشته شده اند. صفحه اصلی فیلم های پیشنهادی و جدید را به شما نشان می دهد که اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را تماشا کنید.

نوار کناری سمت چپ وب سایت دارای تمام ژانرهای برتر است که می توانید برای جستجوی فیلم از آنها استفاده کنید. نوار سمت راست سالهایی را نشان می دهد که می توانید سال خاصی را انتخاب کنید که در آن فیلم برای تماشای آن پخش شود. فیلم ها روی سرورهای شخص ثالث میزبانی می شوند و وب سایت پشتیبانی می شود.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.