[ad_1]

شما می دانید که شما در یک عاطفی خواندن با هر مشخصه الهام گرفته از داستان. گرگ Kincaid ادامه سنت با کتاب جدید خود کریسمس با تاکروادار شده توسط پرفروشترین, یک سگ به نام کریسمسکه شد 2009 مشخصه سالن از شهرت فیلم گرفتن بیش از 12 میلیون به ما بینندگان.

شصت و چیزی جورج McCray در انتظار کریسمس از مادر خود را در عبور از مسیرهای پیاده روی, کانزاس, مزرعه های لبنی. او در حال حاضر رنج می برد از دست دادن حافظه. به منظور تسهیل در خاطره او را, او را حذف کلید McCray, خانواده, خاطرات, از جمله یک سگ به نام تاکر یقه پدربزرگش فنجان قلع و آخرین پازل پدرش جان داد به مادر کورا.

کسانی که در مورد به زندگی می آیند به عنوان جورج بازگو زمستان سال 1962 در حالی که انتظار برای مادر خود را در هنگام ورود. پس از آن بود که در سیزده سال, جورج انتقال از یک پسر به یک مرد جوان است.

در ماه ژوئن جورج درگذشت پدر در یک تراکتور تصادف در مزرعه تکان دادن زن و خانواده به هسته اصلی آن است. جورج زندگی با پدر و مادر و خواهر هانا و Trisha و پدر بزرگ بو و مادر کورا McCray.

اواخر تابستان دیدم جورج مادر و سن خواهر جسارت به مینه سوتا به نزدیکی پدر و مادر او. همه از جمله جورج فکر کردم این بهترین او باقی می ماند در مزرعه تا کریسمس کمک به اجرای McCray مزرعه های لبنی و تنظیم به زندگی بدون پدر خود را.

Kincaid شما تساوی به جورج جوان جهان; و توصیف تاثیر چهار سال Irish setter در زندگی خود را.

همسایه فرانک تورن می پرسد McCray خانواده برای مراقبت از خود unnamed سگ در حالی که او در خدمت time for drunken رفتار آشوبگرانه در محلی زندان است. یاد بگیرند که چگونه تاکر را بدست آورده و نام خود را در حالی که ماندن با McCray است.

در ابتدا جورج تمایلی به همراهی کردن این سگ که او به طور منظم می بیند از دور قبل از سوار شدن اتوبوس مدرسه خود را هر صبح افسار به دایره های زنجیره ای. آن را طولانی نیست قبل از این دو تبدیل ناپذیر های یک رختخواب گرم با هم در طول سرد و تلخ کانزاس شب. تاکر وفاداری وجود دارد برای جورج به عنوان او اغلب می اندیشد از دست دادن پدر خود و زندگی بی عدالتی.

میانه امریکا بار ساده تر وجود دارد. مادر بزرگ کورا فراغت کار می کند در پازل جدول. او در سازه به چالش کشیدن موم است که تا زمانی که مرگ او پسرش جان ارائه شده است. پدر بزرگ بو نوشیدنی روزانه از قلع جام حذفی شده است که در McCray خانواده برای نسل های. او همچنین باعث می شود یک یقه چرم; نمایش “تاکر McCray” هنگامی که از طریق یک به نوبه خود از وقایع جورج دستاوردهای مالکیت Irish setter.

تجربه واقعیت های زندگی در مزرعه است. جورج ناشی روزانه در 4:30 صبح برای کمک به پدر بزرگ بو شیر گاو قبل از رفتن به مدرسه. این یک نسل کارهای عادی و روزمره او به ارث برده پس از پدر خود را در مرگ نابهنگام.

حس بیش از حد گاو میل به پیاده روی بر روی دریاچه یخ زده آب اغلب منجر به مرگ زمانی که یخ می شکند و آنها قادر به فرار. Kincaid توصیف جورج دلخراش تلاش برای نجات حیوانات در حالی که پایدار نزدیک سرمازدگی و خونریزی فوت.

Cherokee County, Kansas تجربیات یکی از بدترین طوفان های زمستانی روز قبل از کریسمس. با برف و مسدود شدن جاده ها و بسیاری از ساکنان از چپ به دفع کردن برای خود. پدر بزرگ بو تصمیم می گیرد این زمان به آموزش جورج چگونه به کار ماموت ماشین به نام یک ماسک (امروز گریدر) برای کمک به روشن جاده ها. “پدر بزرگ من بود و به من یک کتاب جدید از فیلم, قوانین, بنابراین من می تواند ریختن کودکانه پرایمر است که تا به حال بنابراین اجازه دهید من پایین است که در سال. من یاد گرفتم برای تبدیل شدن به مشکوک قوانین ریشه در حق من نیاز دارد و به جای احترام به قوانین mortared هستند با حقیقت و نگرانی برای دیگران.”

روح کریسمس اشاره جورج توجه به مرگ پدر و احساسات ضد و نقیض در مورد بازگشت به مینه سوتا به زندگی با مادرش: “کریسمس به نظر می رسید به من نمی خواهد هر گونه خوب است این سال است. چگونه می تواند آن را هنگامی که شما سیزده سال و می دانست فقط می دانست که شما نمی خواهید برای دریافت آنچه شما می خواهید?”

کریسمس با تاکر نقطه اوج با یک شهر-جشن گسترده ای از فصل نه بر خلاف این یک زندگی فوق العاده. سرمایه گذاری زمان در طول تعطیلات و خواندن Kincaid کوتاه, 180-صفحه روایت, مطمئن خود را به منظور ارتقاء Christmastime.

نویسنده گرگ Kincaid زندگی در مزرعه ای در کانزاس است که یک حیوان خانگی-تصویب مدافع. برای پیدا کردن adoptable حیوانات خانگی در نزدیکی شما بازدید http://www.petfinder.com.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.