[ad_1]

مطمئن شوید که تلفن همراه ارائه درخشان مزایای, اما آنها نیز در حال حاضر کاربران با مشکلات. رئیس در میان آنها: ساخت کاربر بیش از حد در دسترس است. کارکنان افسار به کارفرمایان توسط تلفن های همراه گزارش داستان های ترسناک در مورد, تاکید, overworked و سوء استفاده. و بسیاری از عشق وعاشقی کشته شده توسط فن آوری های بی سیم.

در آغاز یک رابطه, آن را وسوسه انگیز به صحبت کردن با یک عشق جدید به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. از آنجا که بسیاری از ما حمل تلفن همراه این امکان را به یک تماس در هر زمان اعتصاب اصرار. و در آن نهفته است خطر است.

عاشقانه های رشد در رمز و راز. اگر شما بر روی گوشی با یک عشق جدید بیش از یک بار یا دو بار در روز شما از بین بردن آن است. شی مورد علاقه خود را هرگز به تعجب که چگونه شما انجام می دهند و جایی که شما هستند و یا آنچه شما در حال فکر کردن دلیل این که شما به طور مداوم اجازه دادن به او را می دانم. قبل از اینکه طولانی, روابط خود را تبدیل خواهد شد به عنوان جذاب به عنوان قدیمی پنیر. شما خسته شدم. خود را یک بار عزیزان خواهد شد بسیار خسته شدم. شما هر دو شروع به دنبال هیجان در جای دیگر.

تلفن همراه سوء استفاده از خسارت روابط دراز مدت و ازدواج بیش از حد. شوهر که تماس همسر خود را زمانی که او می رسد در دفتر, در ناهار و پس از او تخته قطار خانه ممکن است فکر می کنم او پرورش, ارتباط, اما او آن را کشتن. او با توجه همسر خود را بدون شانس را به او را از دست ندهید. اگر او می خواهد به تماس یک بار در روز شاید در راه خانه خود را که خوب است. اگر او می گوید: چیزی شبیه “این یک روز طولانی است. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید شما” همسر او خواهد بود هیجان زده به شنیدن از او.

اما او باید حفظ تماس کوتاه و صبر کنید تا شام برای به اشتراک گذاشتن روز اخبار. “ذخیره سازی” اطلاعات باعث هیجان و رمز و راز. نشت آن از طریق یک سری از تماس های تلفنی مزاحم نتایج در یک واکنش متفاوت. پس از حلقه های تلفن برای چهارمین همسر او است به احتمال زیاد به زاری “چه جهنم نشانی از او می خواهم در حال حاضر؟”

در اینجا دو نکته برای جلوگیری از ارتباط فرسودگی است که نتایج حاصل از تلفن همراه و سوء استفاده:

بگویید شی مورد علاقه خود را که شما می خواهید تماس بگیرید و در یک زمان خاص. سپس به دنبال از طریق و نگه داشتن تماس به مدت دو دقیقه در صدر. تماس زمانی که شما می گویند شما پرورش اعتماد و صمیمیت. نگه داشتن آن را به یک یا دو تماس در روز ترویج عاشقانه و هیجان و رمز و راز.

او بگویید که شما ترجیح می دهید برای انجام رابطه خود را در فرد و نه بیش از یک اتصال بی سیم. اگر شما درگیر با یک تلفن معتاد توضیح است که نگه داشتن خود را عاشقانه و چهره به چهره به این معنی است که NSA هرگز ضروری به جزئیات.

اشیاء از محبت است که چشم پوشی از شما درخواست برای خنک آن رنج می برند ممکن است از کنترل و یا مسائل اعتماد. حرکت نزولی از فن آوری تلفن همراه (همچنین به عنوان پیام های متنی و ایمیل) است که می توان آن را دشوار است به تشخیص chatterboxes های از لحاظ عاطفی نیازمند و ناپایدار است.

به یاد داشته باشید داستان عاشقانه و بزرگ sex بستگی دارد هر دو طرف در دسترس بودن به هر یک از دیگر– اما هرگز بیش از حد در دسترس است. خاموش کردن تلفن همراه و به نوبه خود از شور و شوق.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *