[ad_1]

بیت کوین ایجاد یک انقلاب با معرفی اولین غیر متمرکز پول دیجیتال است که در آن مردم و کسب و کار خود را کنترل معاملات به جای بانک ها و کارت های اعتباری. در حال حاضر ما باید یکی دیگر از انقلاب در شکل اولیه سکه ارائه (ICO).

چه اولیه سکه ارائه (ICO)?

یک ICO نسبتا جدید ابزار مالی که در راه اندازی کسب و کار می توانید استفاده کنید برای افزایش سرمایه از طریق cryptocurrencies/tokens. در اینجا سرمایه گذاران جمع آوری پول و یا Bitcoins Ethereum و یا انواع دیگر از cryptocurrencies. آن را مانند شکل دیگری از crowdfunding.

مزایای ICOs

مانند بیت کوین ICOs سود اصلی این است که راه اندازی ندارد و به معامله با شخص ثالث مقامات از جمله بانک ها و سرمایه گذاران. ICOs ارائه تعدادی از دیگر امکانات عبارتند از:

  • افزایش سرمایه از هر نقطه در جهان

  • به طور بالقوه بازده بالا به سرمایه گذاران

  • سریع و آسان جمع آوری کمک های مردمی

  • عرضه محدود و تقاضا اصل است که در آن cryptocurrencies به دست آوردن ارزش در آینده

  • نشانه های یک بیمه نقدینگی

  • کمی به صفر هزینه های معامله

ICOs شروع به دست آوردن محبوبیت در سال 2017. یک مثال عالی از مه 2017 بود ICO جدید مرورگر وب شناخته شده به عنوان شجاع. این تولید بیش از 35 میلیون دلار در کمتر از 30 ثانیه. در اکتبر همان سال کل ICO فروش سکه انجام شده در آن زمان بودند به ارزش 2.3 میلیارد دلار بود که بیش از 10 بار عملکرد خود را در سال 2016.

خطرات و خطرات ناشی از ICOs

مانند هر قطعه جدید از تکنولوژی به خصوص با توجه به میلیون ها دلار هستند درگیر شده و به نقد و موشکافی از مقامات نظارتی. ICOs درگیر خطرات کلاهبرداری و مجادلات که آورده اند آنها را تحت موشکافی حرفه ای کسب و کار و مقامات دولتی.

برخی از رایج خطرات مرتبط با ICOs عبارتند از:

فقدان مقررات

این شاید بزرگترین مسئله رو ICOs. چرا که آنها نمی پایبند به قوانین و مقررات متمرکز مقامات ICOs صورت مقدار زیادی از حدس و گمان بحث و انتقاد اطراف خود را قانونی.

در ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) هنوز به رسمیت شناختن ICO نشانه ها و سرمایه گذاری های که برگ عدم قطعیت در اطراف حاکم بر قوانین و مقررات. به همین دلیل آن ممکن است بهتر است به سرمایه گذاری در راه اندازی ICOs که مرتبط با شرکت های حقوقی.

Higثانیه بالقوه برای کلاهبرداری

چیز دیگری که با ICOs بودن غیر قابل تنظیم است که وجود دارد بالقوه برای تقلب یا scamming حملات. کسانی که در محل شرط در ICOs به طور معمول سرمایه گذاران ساده لوح.

سرمایه گذاران نمی دانم که آیا یک پروژه است که هنوز منتشر نشده را تا کنون منتشر خواهد شد. ICOs حتی نمی افشای هر گونه اطلاعات شخصی یا. بنابراین برای همه آنها می دانند که این همه چیز است که یکی از بزرگ پول شویی رسوایی. از سوی دیگر نیز وجود داشته اند مواردی از این اتفاق می افتد با crowdfunding.

بالاتر شانس شکست

راه اندازی گرفتن سرمایه خود را از طریق ICOs شانس بالاتری از شکست. در واقع یک گزارش انجام شده توسط یک تیم کوچک از کالج بوستون در ماساچوست دریافتند که 55.4 درصد از نشانه شکست پروژه در کمتر از 4 ماه.

نتيجه گيری

در پایان ICOs سریع و کارآمد فرصت crowdfunding اما با بسیار سنگین خطرات از نظر امنیت مقررات و بالا شکست شانس. آن را با این نسخهها کار برای برخی نوپا اما اکثریت بزرگی از آنها را ندارد. این که آیا آن چیزی است که اخلاقی یا سقوط در چگونه شما در نظر گرفتن عواقب و شما چقدر خوب بازاریابی توانایی هستند.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.