[ad_1]

بسیار کمی وجود دارد که حتی با یک علاقه عبور در ملک در خارج از کشور که نمی خواهد به خواندن چیزی در مورد دبی و منحصر به فرد خود را در بازار املاک در حال حاضر. آن شده است به سرمایه گذاران خارجی پس از سال 2003 و مالکیت موروثی نیست با توجه به تبدیل شدن به یک گزینه تا زمانی که بعد از این سال. دبی که بزرگترین دوم از هفت امارت تشکیل امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) جمعیت 1.67 میلیون و 80 درصد از آنها غیر بومی. به عنوان کشورهای عربی و حتی امارات متحده عربی استانداردهای دبی است که احتمالا به عنوان لیبرال و پایدار و غربی به عنوان آنها می آیند. وجود دارد هیچ مشکلی برای زنان هر چه آنها را انتخاب کنید برای پوشیدن مذهبی تحمل است و منظور از روز و نوشیدن الکل ممنوع است, اگر چه عمومی مستی است که به طور جدی ناپسند پس از آن ممکن است محل ایده آل خود را برای آینده حزب گوزن.

قضاوت دبی نوپای بازار املاک با استانداردهای از هر چیز دیگری در این سیاره است که کمی بی معنی آن به سادگی نیست و مانند هر جای دیگری بر روی زمین است. نحوهی گاهی اوقات ممکن است کشیده شود با لاس وگاس اما بیشترین شباهت شما به احتمال زیاد پیدا کردن برنامه ریزی شده طبیعت از شهرستانها. دبی است که قطعا بسیار ساختگی شهرستان اگر شما به آن نگاه کنید در این راه انتظار نیست برای پیدا کردن بیش از حد مواد آلی و آشفته ملک رشد, اینجا همه چیز در حال برنامه ریزی برای یک توپ را روی گوه. این شهر همچنین دارای یک میل شدید برای مصرف بهترین و مشهورترین طراحی و معماری ویژگی های دیگر کشورها و فرهنگ ها برای استفاده در جدید و راه های غیر معمول. آن است که احتمالا خیلی از جاذبه برای معماری purists اما هنوز هم بسیار جذاب به عنوان یک طراحی اخلاق.

از نظر مالی جاذبه برای هر دو توسعه دهندگان و سرمایه گذاران آنها هیچ قوی تر از دبی, معاف از مالیات وضعیت است که به خوبی به عنوان آن می شود. به عنوان ری نورتون از Larionovo می گوید: “وضعیت مالیات در اینجا تمایل به نسبتا کوتاه مکالمه وجود دارد صفر مالیات بر تقریبا همه چیز است.” از آن آسان است برای براق اثر است که این امر در جذب ورودی فعالیت های اقتصادی تا زمانی که شما را به یک نگاه سریع در سراسر اروپا و دیدن این اثر است که حذف مالیات شرکت نرخ به 15 درصد است و برای یک کشور است. این به شما برخی از اشاره از جاذبه های دبی. کوفی عنان به تازگی رفت و تا آنجا که به برچسب های دبی ‘یک معجزه اقتصادی” بنابراین امارت بدیهی است که دوستان در مکان های بالا. آن است که اساسا یک مالیات منطقه را در تمامیت آن و این واقعیت بوده است نه از دست رفته در شرکت های بزرگ جهان است. البته یک ایرلندی سرمایه گذار هنوز هم می شود مشمول مالیات در ایرلند در تمام خود را در خارج از کشور, درآمد, اما شما نمی توانید سرزنش دبی برای این.

یکی از اصلی میکشد در این بازار به روز شده است ذاتی دشواری در تنظیم امور مالی وام مسکن. این است که به سرعت در حال تغییر با قریب الوقوع معرفی موروثی قوانین و شانس هستند که آزادانه در دسترس بودن رهن و ادامه خواهد داد به درایو تورم قیمت در منطقه برای آینده قابل پیش بینی به عنوان ماهیت برخی از ذهن ترا درهم میشکنند طرح های ارائه شده به سرمایه گذاران است.

یکی از چیزهایی که بسیاری از نگرانی بسیاری از مردم در مورد تمامیت امارات متحده عربی است این واقعیت است که هر ذاتی بی ثباتی سیاسی شده است وجود دارد هیچ سابقه ای از این منطقه پس از انتقال قدرت از بریتانیا در سال 1971 و یا حتی قبل از آن زمان است. آن است که واقعا یک سوال از برخی از اشخاص اطراف امارات نداشتن مشابه شهرت. می توان آن را دشوار است برای متقاعد کردن کسانی که نا آشنا با منطقه مورد این اثر آن را تا به این نقطه است. وجود دارد بدیهی است که هیچ چیز به می گویند که برخی از نامطلوب نمی خواهد تصمیم به تمرکز این منطقه به دلیل لیبرال غربی سیاست و یا غنی از ذخایر نفت مبتنی بر در همسایه امارت ابوظبی اما طرفداران ادعا می کنند شما به خوبی ممکن است در معرض خطر بیشتری قرار دارد در هر نقطه در نزدیکی شانون و در نتیجه تمایل به چشم پوشی از این امکان.

یکی دیگر از استدلال در برابر سرمایه گذاری در اینجا فقدان ساختارهای سیاسی دموکراتیک. این مکتوم خانواده شده اند بسیار خیرخواه حاکمان اما همه در دبی موافق با چشم انداز خود را برای آینده است. این استدلال برای متمرکز تنها حکم نهاد می تواند بسیار آشکار دیده می شود در سهولت و سرعت که با آن بزرگ پروژه های جدید را می توان بررسی و actioned به این سادگی اتفاق نمی افتد در جهان دموکراتیک است. در سمت تلنگر از این سکه می شود واضح تر اگر شما را قبول ندارند با اقدامات صورت گرفته توسط این نيرومندي قدرت. نه هر کس راحت با چنین قدرت غیر قابل فسخ اما بسیاری از کشور تجارب با دموکراسی و توانایی خود را به تهیه کردن به صورت مشترک خوب نیست دقیقا شده پرچین بنابراین من حدس می زنم شما می توانید استدلال می کنند در هر صورت.

فزاینده برای اجاره خانه در دبی است که به وضوح دیده می شود به عنوان یک مزیت برای سرمایه گذاران املاک اما باید آن را هنوز نمی توان به عنوان عرف بازار به عنوان بسیار کمی از برنامه ریزی ملک در امارات واقع شده است ساخته شده است. به عنوان آن می ایستد دستمزد پایین کارگران در حال حاضر قیمت از بازار اجاره محلی که در آن افزایش نرخ حدود 40 درصد در سال 2005. افزایش نرخ آنقدر بزرگ است که حاکم مکتوم خانواده مداخله به درپوش افزایش نرخ اجاره. این برجسته چیزی که ممکن است تبدیل به بیشتر از یک مشکل با زمان. در حالی که دبی شاهد رونق ساخت و ساز روند تقریبا به طور کامل به سمت آپارتمان های لوکس و ویلا ترک کمی مسکن برای غیر ماهر و نیمه ماهر کارگران عمدتا از هند و پاکستان و فیلیپین. حتی اگر امارات موفق در تلاش خود را برای ایجاد این مکه برای تمام توریست های مرتبط با ترافیک در این منطقه لازم است به جای چنین کارگران وجود دارد اما در حال حاضر نمی رسد به هر انگیزه برای عرضه محصول برای این بازار قابل توجه بخش.

ترافیک همچنین در حال حاضر یک مشکل بزرگ در شهر با ترافیک جوانه در فقط یک دقیقه متوجه این است که قبل از بسیاری از اموال و حتی ساخته شده است. شما می لرزیدن به فکر می کنم آنچه که از سطح ترافیک خواهد شد در حال حاضر زمانی که تمام ساختمان به اتمام است. فقدان هر گونه حمل و نقل عمومی مناسب سیستم خیلی کمک نمی کند اما قصد دارد برای ساخت یک سیستم مونوریل به کاهش این مشکل مطمئنا آوردن لبخند به چهره همه طرفداران سیمپسونها.

بر خلاف بسیاری از شهرهای جهان که در آن اموال ساخته شده است به خدمات یک نیاز رو به رشد دبی کاملا برعکس آن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار سخت به سنجاق کردن. دراز مدت برنامه گذاشته برای شهرستان توسط همه قدرتمند و بسیار محترم مکتوم خانواده drive توسعه اموال. این به نوبه خود دعوت سرمایه گذاران برای خرید به بازار است که اساسا طراحی شده است از هیچ چیز. این آشکار دعوت به سرمایه گذاران به طور معمول یک نشانه بسیار بد بازار که اذیت بسیاری از افراد در مورد دبی. زیرا از این راه منحصر به فرد که در آن امارت انتخاب کرده است به جمعیت قلمرو آن دشوار است برای دیدن چه چیز دیگری در آن می توانید پیدا کردن خریداران برای مقادیر زیادی از اموال آن در نظر دارد برای ساخت. ری نورتون از Larionovo سریع به اشاره است که وجود دارد بیش از 100,000 شرح هر سه ماهه درخواست ویزا برای ورود به کشور فشار تقاضا برای املاک را در اینجا همراه با بزرگ سرمایه گذار با عجله به بازار است. آن را هنوز هم باید اذعان کرد که بسیار جدید و منحصر به فرد طبیعت از این بازار منجر به نزدیکی هیستری جمعی در انتشار پروژه های جدید با برخی از فروش در ساعت است.

این بدیهی است که منجر به فزاینده قیمت ها و سناریو از خواص تغییر دست چند بار قبل از آنها حتی ساخته شده است. چنین فعالیت ها باید با توجه به املاک دبی بازار بد نام در بخش های خاص اما دیگران آن را به عنوان یک دعوت نامه برای سرمایه گذاری و رونق. آیا دبی مناسب شما به عنوان یک بین المللی ملک خریدار به طور کامل بستگی دارد که آیا شما احساس می کنید برنامه ای برای این شهر به آینده رویایی یا بد قضاوت تلاش برای کمانچه با مکانیک اموال مبتنی بر اقتصاد بازار. آن است که خیلی زود به می گویند که طرف شود درست است اما از آن خواهد شد بسیار جالب به تماشای این جدید و منحصر به فرد در بازار گشوده است.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.