[ad_1]

امید پی ریز روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در راستای اقدامات و فعالیت‌های پیشگیری از کرونا، با هدف ارتقای سطح بهداشت اماکن ورزشی عملیات ضدعفونی و گندزدایی خانه ژیمناستیک،با همکاری سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان و نیروهای بسیج عمار یاسر انجام شد.

وی افزود: با استناد به اطلاعیه ستاد ملی مدیریت و مقابله با بیماری کرونا و تعطیلی اماکن ورزشی،کلیه فضاهای اداری و ورزشی مجموعه، درب‌های ورودی،فضاهای منوط به معابر عمومی مجموعه، سرویس‌های بهداشتی، آبدارخانه‌ها، در راستای اقدامات و فعالیت‌های پیشگیری از کرونا گندزدایی و ضدعفونی شد.

دبیر هیات ژیمناستیک خوزستان با بیان اینکه بیش از ۴۰ باشگاه ورزشی در رشته ژیمناستیک فعالیت می کنند افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا فعالیت تمامی باشگاه ها تعطیل شده و بسیاری از ورزشکاران حرفه ای استان تمرینات خود را در منزل دنبال می کنند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۹ هزار ورزشکار به صورت سازمان یافته در این رشته فعالیت می کنند افزود: امیدواریم هر چه زودتر این بحران به پایان برسد تا شاهد فعالیت دوباره ژیمناستیک کاران استان در میادین مختلف باشیم.

 ویروس کرونا موسوم به « کوید ۱۹»  اواسط ماه دسامبر (۲۴ آذر) در شهر ووهان واقع در مرکز چین گزارش شد ابتدا از این بیماری به عنوان ذات الریه نام برده می شد اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۳۰ دسامبر سال ۲۰۱۹ (۹ دی ماه ۹۸) به صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد. 

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.