[ad_1]

آیت الله عبدالکریم عابدینی عصر پنجشنبه در آیین اختتامیه جشنواره شهید رجایی قزوین افزود:  شهیدان رجایی و باهنر با اخلاق نیکو،تعهد بالا، اخلاص و تقوای مثال زدنی خود نمونه هایی بارز برای معرفی الگوهای مدیریتی به جهان اسلام در دوران کنونی هستند.

امام جمعه قزوین با اشاره به توصیه های امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر،گفت: براساس فرموده و توصیه آن حضرت مدیران باید بین افرادی که خوب و پرتلاش کار می کنند با افرادی که انگیزه و تلاش کافی را به خرج نمی دهند فرق قائل شوند.

وی افزود: دقت بالا در حفظ و حراست از بیت المال،رعایت امانتداری و قدرت بالا در برخورد با کج روی ها و انحرافات از دیگر ویژگی هایی است که براساس آموزه های دینی و قرآنی باید مدیران از آن برخوردار باشند و به آن توجه جدی داشته باشند.

امام جمعه قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مدیران نباید منافع شخصی را به منافع عمومی ترجیح دهند در غیر این صورت در آخرت جزو خسارت دیدگان خواهند بود، گفت: قرآن می فرماید گروهی که در دنیا مطامع و منافع شخصی  را به جای مصالح و منافع جمعی ترجیح دادند و با یکدیگر دوست هستند در قیامت با یکدیگر دشمن می شوند و از یکدیگر می پرسند که چرا کار ما به اینجا کشیده شد.

امام جمعه قزوین در ادامه یاد و خاطره رزمندگان اسلام و شهدا را گرامیداشت و هفته دفاع مقدس را پیشاپیش تبریک گفت و اظهار داشت: امروز نیز نیروهای جان برکف و مرزبانان شریف ما امنیت و عزت و اقتدار میهن اسلامی را حفظ و تامین می کنند که باید به آنان خدا قوت گفت.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه از دست اندرکاران و مسوولانی که در شرایط کرونا و تحریم ها با تدبیر و درایت به مردم خدمت می کنند قدردانی کرد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.