[ad_1]

طلا در یک اجرای هیولا در حال حاضر در سال 2016 به دست آوردن نزدیک به 20 درصد در حالی که بقیه بازار باقی مانده است فرو رفته در اعماق قرمز است.

اما بسیاری از شما در حال نشستن در حاشیه ترس است که شما از دست رفته طلا حرکت می کند.

نگران نباشید: شما از دست رفته آن است. در واقع این فقط اولین ورود یک هیولا bull بازار سهام معدن طلا. و آن را اجازه می دهد تا شما را به خرید طلا 50 درصد از قیمت فعلی آن و شما می توانید 100 ٪ تا 200 ٪ بیش از 12 ماه آینده.

و فقط تا شما را در درک آنچه یک فرصت فوق العاده این… این سود می تواند رخ دهد حتی اگر طلا قیمت باقی می ماند تخت و یا حتی پایین می رود کمی.

اول, اجازه دهید شکستن تجارت تا شما را در درک که چرا این اتفاق می افتد…

چه چیزی باعث می شود سهام معدن طلا یک فوتی و فوری بدون ذهن و بسیار خوشحال خرید در حال حاضر ؟

ساده ترین راه برای درک این فرصت را به تمرکز بر روی آنچه اتفاق افتاده است به سهام معدن طلا در طول سه ماه گذشته.

شما ببینید از اواسط ماه اکتبر تا اوایل ژانویه سهام معدن 30 درصد کاهش یافته است. هنگامی که شما ببینید سهام پایین با این مقدار شما فکر می کنم کسب و کار خود بودند که از بین برود.

در اینجا چیزی است… در طی سه ماه گذشته کارگران معدن طلا شد ساخت پول. Gobs از آن است.

چگونه ما می دانیم این است ؟ ما این را می دانیم زیرا اکثر طلا شرکت انجام می شود و گزارش خود را در سه ماهه چهارم نتایج. ما می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در داخل کسب و کار خود را به عنوان سهام خود را داشتند رو به کاهش.

اگر شما در نگاه نخبگان – آبی-تراشه سهام معدن طلا – شرکت های مانند Newmont Mining Barrick طلا و Goldcorp شما خواهید دید که آنها به طور متوسط $215 برای هر اونس طلا به آنها استخراج از معادن خود را در سه ماه گذشته از سال 2015 است.

کل هزینه استخراج هر اونس طلا بود فقط $836 در حالی که طلا فروش بود برای حداقل $1,051 در آن زمان قاب. تا زمانی که طلا معامله شد بالاتر از هزینه های خود را به شرکت های استخراج معدن بودند raking در سود.

و در حال حاضر… همه چیز حتی بهتر است. طلا در حال حاضر بیش از 17 درصد از آغاز سال معاملات در نزدیکی $1,250 دلار در هر اونس. این شرکت در حال حاضر ساخت یک سود از $414 دلار در هر اونس.

قطع بر روی دیوار خیابان

چرا طلا خیش سقوط سهام در پایان سال 2015 ؟ ترس. خالص وحشت است که شما اغلب در پایان از بدترین بازارهای خرس.

وحشت سرمایه گذاران به فروش می رسد خود را از سهام معدن به عنوان اگر این شرکت ها شد و در آستانه ورشکستگی. که حتی اگر این شرکت ها بودند ، پول بزرگ است.

خط پایین: فروش معدن طلا سهام رانده شد خالص احساسات – به عبارت دیگر هراس از فروش. مردم تماشا می کردند قیمت طلا جست و خیز کردن, دست پاچه و تخلیه سهام خود را از سهام معدن از ترس به جای توجه به هر گونه منطق یا دلیل.

از 25 سال از سرمایه گذاری من می توانم به شما بگویم که بهترین زمان برای سرمایه گذاری است پس از وحشت.

وحشت دستمال مرطوب از خنگ پول و یا به اصطلاح ضعیف دست. در حال حاضر پول هوشمند است scooping تا سهام معدن طلا با هر دو مشت. به همین دلیل حتی اگر سهام معدن طلا در حال صف آرایی در حال حاضر آنها هنوز هم دیوانه ارزان.

سهام معدن در حال حاضر در سطح قیمت های که مطابقت زمانی که این فلز زرد معامله شد در زیر 600 دلار. استخراج از معادن طلا سهام در 12 سال اخیر رسید.

طلا در حال حاضر معاملات در نزدیکی $1,250. که بیشتر از 50% تفاوت. آن را می سازد حس صفر.

خرس در بازار سهام معدن طلا در زمان این شرکت به مسخره سطوح.

شما می دانید این نیست که غیر معمول است. آن چه اتفاق می افتد در طول یک وحشت است که نشانه پایان خرس بازار. سرمایه گذاران کمپرسی سهام کورکورانه نمی مراقبت در مورد آنچه که قیمت آنها, خروج, در, درست است که آنها دیگر برگزاری این سهام. قیمت سهام سقوط به افراط که دیگر متصل به واقعیت مانند یک شرکت fundamentals.

فقط به یاد داشته باشید که زیر بنای این بازار گاو نر جامد هستند fundamentals – کم هزینه و سود است.

که چون ما می دانیم که شرکت های استخراج معدن طلا می توانید هر اونس طلا در خارج از زمین برای $836. در قیمت های فعلی شرکت های استخراج معدن طلا در حال ساخت $414 در هر اونس. حتی اگر طلا رفت از اینجا این شرکت در حال ساخت پول است.

ضرب و شتم بزرگ, پول

سهام معدن طلا مناسب سرمایه گذاری برای خرید در حال حاضر. چرا که به عنوان بازار گاو نر طول می کشد سهام شروع خواهد شد موشک تا. و آنها در حال رفتن به رفتن نگه دارید برای مدت زمان طولانی.

در اینجا فرصت را برای شما به طور خلاصه. در حال حاضر شما در حال خرید طلا, سهام معدن به عنوان اگر طلا تحت $600 – بیش از 50 درصد زیر قیمت فعلی آن از $1,250.

آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. شما در حال خرید طلا در 50 درصد به علاوه تخفیف در هنگام خرید سهام از شرکت های استخراج معدن طلا در حال حاضر است.

شما باید بدانید که در فرصت تجربه مانند این آخرین نیست. به زودی, صندوق های تامینی و پول سرمایه گذاران در حال رفتن به پیشنهاد قیمت شرکت های استخراج معدن طلا بالاتر است. ساده ترین سود را سریع اتفاق خواهد افتاد.

شما می خواهید به را خود سهام از طلا شرکت در زمانی که این اتفاق می افتد… به دلیل قیمت های خود را در حال رفتن به موشک وار رفتن.

در حال حاضر شانس خود را برای پول بزرگ در سهام معدن طلا.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *