[ad_1]

رسول تقی‌پور، روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: برگزاری غیرحضوری جشن گلریزان ویژه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و محکومان مالی استان با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا در استان انجام می شود.

وی با دعوت از خیران و هم‌استانی‌های نوعدوست برای یاری رساندن به این ستاد برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد همانند سال های گذشته، اظهار داشت: امید است امسال نیز خیران این استان در این امر پیشگام شده و در آستانه ماه میهمانی خدا، شادی را به خانواده‌های چشم انتظار هدیه کنند.

مدیر ستاد دیه آذربایجان‌شرقی گفت: خیران و هم‌استانی‌های می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان شامل ۸۸۰۰۸۱ بانک سپه و ۱۰۰۱۰۰ بانک تجارت و شماره کارتهای ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۱۰۹۵۶ بانک ملی و ۶۰۳۷۶۹۱۹۹۰۰۵۶۱۶۰ بانک صادرات واریز کرده و تصاویر پرداختی‌های خود را به صورت مجازی به شماره تماس ۰۹۳۸۳۳۷۳۶۸۳ در پیام رسان واتساپ و تلگرام ارسال کنند.

تقی پور، با بیان اینکه ستاد دیه استان با شماره تماس ۰۴۱۳۳۲۸۸۴۲۸ از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵ آماده پاسخگویی به سوالات مردم خیر و نوع دوست آذربایجان‌شرقی است، ادامه داد: زندانیان جرایم غیرعمد چشم انتظار مساعدت‌های مردمی در ایام مبارک رمضان بوده و چشم امید خود را به جشن گلریزان دوخته‌اند بنابراین نباید به دنبال شیوع کرونا ویروس و برگزار نشدن جشن گلریزان به صورت حضوری، از این امر خداپسندانه غفلت کرد.

وی یادآوری کرد: قبض رسید صادره از سوی این ستاد به عنوان هزینه‌های مشمول مالیات و مورد تایید اداره امور مالیاتی در سال مالی ۱۳۹۹ بوده و امکان ضم و ارائه آن جزو اسناد مالی به اداره امور مالیاتی مقدور است.

تقی پور، با اشاره به اینکه ستاد دیه استان در رابطه با جشن گلریزان و کمک‌های غیرحضوری مردم، پویشی مجازی راه‌اندازی خواهد کرد، افزود: در سطح شهر حدود ۳۰ بنر نصب شده و در فضای مجازی نیز اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام می شود تا مردم نوع‌دوست استان مطلع شوند که جشن گلریزان سال‌جاری به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *