[ad_1]

مدرن جراحی پلک می جوانی از سر گرفتن پلک و حذف چشمان خسته کیسه های زیر چشم, چشم هود های تیره و چین و چروک چشم با مقدار کمتر کردن زمان و عوارض کمتری از همیشه قبل از. جدید, لیزر, جراحی پلک است که سریع تر و با کمتر کبودی و بدون تغییر در شکل پلک بعد از جراحی. انتظار یک کرم دور چشم برای حذف کیسه های چشم مانند قرار دادن یک آسپرین در بالای سر خود را برای درمان سردرد.

چه نیز جدید است که لیزر استفاده می شود برای جراحی پلک و قابل برش در پلک پایین تر است که دیگر مورد نیاز است. این تکنیک جدید که به نام transconjunctival blepharoplasty معنی برش برای جراحی پلک تحتانی ساخته شده است در داخل پلک-نتیجه هیچ قابل رویت اسکار و بدون تغییر در شکل پلک.

چه چیزی می تواند به مدرن لیزر Transconjunctival Blepharoplasty رسیدن به?

o حذف چشم هود و چشمان خسته– به عنوان چشم ما سن و شل شدن پوست توسعه بر روی پلک بالایی و بافت پایین می افتد بیش از چشم ضربه شلاق. این است که به نام Dermatochalasis اما معمولا به نام چشم هود و یا خستگی چشم. جدید لیزر بلفاروپلاستی با استفاده از لیزر برای برداشتن پوست شل و نشان می دهد روشن و تجدید بیدار و جوان نگاه به چشم.o حذف کیسه های زیر چشم و پف چشم
– کیسه های چشم و پف چشم را اصلاح کرد از طریق یک لیزر کوچک برش ساخته شده در داخل پلک از طریق صورتی بافت به نام ملتحمه-نتیجه مدت transconjunctival blepharoplasty. مزایای transconjunctival رویکرد به جراحی پلک عبارتند از:

1. قابل مشاهده و برش روی پلک

2. هیچ تغییری در شکل پلکسنتی زیباسازی از طریق یک خارجی برش ضعیف پلک پایین تر. پلک می شود در گوشه ای خارج ایجاد یک غم چشم یا hound dog نگاه کنید. مدرن transconjunctival جراحی پلک آسیب نمی زند پلک پشتیبانی بسیار زیبا پلک پایین تر شکل تغییر نکرده است

o حذف دایره های سیاه زیر چشم-جدید transconjunctival لیزر بلفاروپلاستی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حذف دایره های سیاه زیر چشم. یک ساختار به نام arcus marginalis که نگه می دارد و یا tethers پوست پلک پایین تر به استخوان سوکت چشم و ایجاد دایره های تیره زیر چشم منتشر شده است. بیرون زده پلک چربی است که باعث کیسه یا پف زیر چشم برداشته و یک تکه کوچک از مرد قرار داده شده است به چشم به چله دایره تیره. این جدید, جراحی پلک, روش انقلابی است عمل جراحی برای حذف دایره های سیاه زیر چشم.

o حذف پلک و چین و چروک و پیری– جدید کسری لیزر متداول شدن روش های صاف کردن چین و چروک پلک و پا کلاغی با بسیار مهربان لیزر و یک سوم از زمان پایین سنتی لیزر متداول شدن تکنیک های. بوتاکس(TM) استفاده می شود برای آرام عضلات که باعث پیری پلک و چین و چروک پوست بعد از لیزر است هموار پوست است.

چه هستند مزایای بافت حفاظت بلفاروپلاستی جراحی ؟o هیچ توخالی چشم بعد از جراحی پلک
-مسن excisional زیباسازی تکنیک های حذف پوست و چربی و اغلب در سمت چپ چشم به دنبال تو خالی و تبدیل به پایین در گوشه و کنار. جدید transconjunctival بافت و مقدار کمی رویکرد به زیباسازی است اجتناب از این مشکل است.

o بدون تغییر در شکل پلک-مسن زیباسازی روش که حذف پوست کوتاه پلک و تضعیف پلک پشتیبانی می کند. نتیجه غم چشم نگاه کنید.

o دهنده افسرده گونه-همانطور که سن ما به گونه نزدیکی پلک پایین تر غرق در به دلیل چربی و پوست از وسط خم شدن پایین تر در گونه. با تغییر پلک چربی به این افسردگی به جای پرتاب چربی دور پلک تحتانی و فوقانی گونه هستند plumped و شادابی.

چه مدت است که بهبود ؟

تنها بهبودی است و زمان آن طول می کشد برای تورم و کبودی به دور معمولا یک هفته تا ده روز اگر چه بسیاری از بیماران لازم نیست که کبودی زمانی که لیزر استفاده می شود. لیزر مهر و موم رگ های خونی به عنوان عمل جراحی انجام می شود در نتیجه کمتر وجود دارد کبودی با لیزر.

آن مهم است برای استراحت سر خود را بالا چند روز اول. این کمک می کند تا خلاص شدن از شر تورم. بدون بلند کردن اجسام سنگین یا ورزش اول هفته به این فعالیت ها می تواند در نتیجه بعد از عمل خونریزی.

اکثر مردم در حال آماده شدن برای آرایش چشم روز چهار و بسیاری از مردم به راحتی در پوشیدن عینک آفتابی بعد از یک یا دو روز.که باید با من مشورت برای جوانسازی پلک?

من پیشنهاد هیئت مدیره گواهی جراح پلاستیک است که دارای تخصص در جراحی لیزر و جوانسازی پلک. لیزر transconjunctival blepharoplasty با بافت حفظ و تزریق چربی و یا تغییر یک روش نسبتا جدید است و هنوز بسیاری از جراحان پلاستیک آشنا هستند با این روش.

حتی کمتر جراحان پلاستیک با استفاده از تکنیک لیزر.

شما را مجبور به انجام مشق شب خود را. جستجو برای لیزر transconjunctival blepharoplasty و تزریق چربی یا چربی تغییر می باشد.

سعی کنید به مشورت حداقل دو جراحان و برای دیدن عکس ها از نتایج خود را با روش جدیدتر. بپرسید که چگونه بسیاری از این عملیات را انجام دادند و ارزیابی پاسخ خود را.

مدرن transconjunctival و لیزر, جراحی زیبایی پلک, تکنیک, با, بافت, حفاظت, در حال بهبود گسترده بیش از تکنیک های که در دسترس بود فقط دو تا سه سال پیش. زیبا جوانسازی پلک با بازیابی سریع و عادی پلک شکل بعد از عمل ممکن است امروز. کیسه های زیر چشم پف چشم چشم هود پلک و چین و چروک و پیری را می توان با حداقل کردن زمان و شواهد بسیار کم است که شما تا به حال عمل جراحی است.

آیا برای مشق شب خود را و پیدا کردن یک جراح است که تا تاریخ در آخرین تکنیک های.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.