شرایط ثبت شرکت در اروپا

نکته مهم در مورد اقامت های یونان که حائز اهمیت می باشد عدم نیاز به حضور در این کشور می باشد که این مزیت امکان زندگی و سفر به سایر کشورهای حوزه شینگن را فراهم می نماید. همچنین خرید ملک در یونان این مزیت را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند که علاوه بر خود و اعضای خانواده شان ( شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال ) قادر به دریافت اقامت برای پدر و مادر خود و پدر و مادر همسرشان نیز می باشند.

در این راستا همکاران ما در هلدینگ بین المللی اینوید بر آن شدند تا با ارائه خدمات حقوقی امکان اخذ اقامت اروپا و تردد آسان در کشورهای حوزه شینگن را برای متقاضیان عزیز فراهم نمایند. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی کشور های مختلف در اروپا برای ثبت شرکت ها بپردازیم .

اقامت از طریق ثبت شرکت در اروپا

وجود دارد. همین موارد به علاوه استانداردهای عالی در زمینه کیفیت زندگی، زمینه را برای ثبت برند تجاری و ثبت شرکت مهیا کردهاست. متقاضیان با خرید هر نوع ملک اعم از مسکونی ، اداری و تجاری به ارزش حداقل 250 هزار یورو در هر نقطه از یونان قادر به دریافت اقامت دائم اروپا می باشند. هم چنین از دیگر خدمات هلدینگ اینوید ثبت شرکت و خرید ملک در کشورهای اروپایی می باشد که این امر امکان فعالیت تجاری بین المللی و سرمایه گذاری در محیطی امن را برای هموطنان عزیز فراهم می نماید. 

این کشور هم از لحاظ توریستی قوی است و هم شرایطی مناسب برای کسب و کار فراهم کردهاست. اما چرا بحث ما درباره ثبت شرکت در اروپا و اتحادیه اروپاست و نه خود قاره اروپا؛ به چند دلیل صحبت ما اتحادیه اروپا چون منشا اتحادیه اروپا به جامعه اقتصادی اروپا که در سال ۱۹۵۷ با توافقنامه میان شش کشور اروپایی شکل گرفت و صرفاً یک اتحادیه اقتصادی می باشد

و بعدها با اضافه شدن اعضای جدید به این اتحادیه روز به روز اتحادیه بزرگتر شده است و ما هم در شرکت با فعالیت اقتصادی سر و کار داریم و این اتحادیه به صورت اقتصادی و سیاسی این قاره می باشد و قوانین اقتصادی آن مربوط به همین اتحادیه می باشد. تا اینجا آشنایی کلی با اتحادیه اروپا پیدا کردیم و دانستیم که اتحادیه اروپا صرفاً به خاطر این کشورها در قاره اروپا قرار دارند نیست بلکه به قوانین اقتصادی و سیاسی جزو اتحادیه اروپا می باشد

قوانین ثبت شرکت در اروپا

و این مطلب نیز ناگفته نماند که کشورهایی مانند سوئیس، سوئد، آلمان، هلند و دانمارک در اتحادیه اروپا قرار دارند جزو بهترین کشورهایی هستند که میشود در آنها اقدام به ثبت شرکت نمود. برای ثبت شرکت در اروپا، در وهله اول شما باید یک حساب بانکی افتتاح کنید تا بتوانید سرمایه مربوط به شرکت را به آن کشور انتقال دهید البته افتتاح حساب در اروپا امروز برای ایرانیان به سادگی صورت نمی گیرد.

به عنوان مثال یکی از کشور های فوق العاده برای سرمایه گذاری در اروپا و ثبت شرکت، کشور اسلوونی می باشد. فعالیت می کند و با پرداخت هزینه ای اندک خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن انجام می دهند و یکی از ارائه دهندگان ارزانترین ثبت برند در کشور می باشد که به شما امکان می دهد با هزینه بسیار پایین برند منحصر بفرد خود را برای کسب و کارتان ثبت کنید.

دقت کنید که هر کشوری که هزینه های ثبت شرکت در آن پایین تر باشد، لزوما بهترین کشور برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت مناسب نخواهد بود. علاوه بر سرمایه گذاری فعال خارجی، از سرمایه گذاری غیرفعال نیز استقبال میکنند و در ازای خرید ملک، خرید اوراق بهادار، خرید اوراق قرضه دولتی و اهدای پول به دولت نیز به مهاجران خارجی اقامت دائم اعطا میکنند. از این طریق علاوه بر متقاضی، خانواده وی اعم از همسر و فرزندان زیر 18سال نیز قادر به دریافت اقامت خواهند بود.

هزینه ثبت شرکت در اروپا

 

این اقامت علاوه بر متقاضی به همسر و فرزندان زیر 18 سال وی نیز تعلق می گیرد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بررسی ویزای استارتاپ ایتالیا نیز بپردازید. به همین علت، در ادامه مبحث “ثبت شرکت در اروپا و آسیا”، به ثبت شرکت در سوئد می پردازیم چون ممکن است ثبت شرکت در این کشور، ایده آل بسیاری از افراد باشد. از دیگر شرایط اولیه آن است که افراد متقاضی باید یک محل رسمی را برای احداث و راهاندازی شرکت در این کشور داشته باشند و سپس برای مراحل بعدی اقدام کنند. اخذ اقامت کوتاه مدت: در صورت تایید مدارک، ویزای کوتاه مدت برای اقدام اولیه برای ثبت شرکت در اروپا به افراد تعلق می گیرد. در صورتی که سرپرست خانواده بتواند اثبات نماید ماهیانه 3000 یورو برای خود، 1400 یورو برای همسر و 750 یورو برای هر یک از فرزندان زیر 18 سال خود درآمد ثابت دارد، واجد شرایط دریافت اقامت فرانسه از روش تمکن مالی خواهد بود. کشورهای مختلف در اروپا با توجه به ساختار و وضعیت اقتصادی خود، قوانین مختلفی را برای ثبت شرکت دارند.

 

منیع

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.