[ad_1]

شبکه خبری سی‌ان‌ان شامگاه یکشنبه گزاش داد در حادثه تیراندازی در شهر «مک‌آلن» ایالت تگزاس یک فرد مسلح، دو مامور پلیس را که در پی گزارش تیراندازی به خانه او نزدیک می‌شدند، به ضرب گلوله کشت.

به گفته رییس پلیس این شهر، پس از آنکه دو پلیس دیگر با دیدن این صحنه به فرد مسلح هشدار دادند که اسلحه خود را زمین بیاندازد، او اقدام به خودکشی کرد.

فرد مسلح که یک مرد جوان ۲۳ ساله بوده است، سابقه رانندگی در حال مستی، فرار در بازداشت پلیس، درگیری و حمل مواد مخدر داشته است.

شهر مک‌آلن که این حادثه روز شنبه در آن روی داد، در ایالت تگزاس و در مرز آمریکا و مکزیک واقع شده است.

همزمان، در یک حادثه تیراندازی دیگر که شنبه‌شب روی داد دست‌کم دو نفر کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش سی‌ان‌ان، پلیس که پس از دریافت گزارش تیراندازی و چاقوکشی به محل رسیده بود، با یک جسد و یک فرد که به شدت مجروح شده بود، روبه‌رو شد.

فرد مقتول با شلیک گلوله کشته شده و فردی که با ضربه چاقو مجروح شده بود، در اثر خونریزی جان خود را از دست داد. در این حادثه همچنین یک مرد و یک زن دیگر نیز به شدت مجروح شده بودند.

این خشونت‌ها در حالی رخ می‌دهد که آمریکا هم زمان با همه‌گیری و تلفات بی‌سابقه ویروس کرونا، درگیر گسترده‌ترین اعتراض‌های مدنی مردم علیه ستم و بی‌عدالتی اجتماعی و تبعیض نژادی پلیس علیه رنگین‌پوستان به ویژه سیاهپوستان، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۳ آبان این کشور است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.