[ad_1]

در این مقاله من خواهد شد بحث در مورد ویژگی های تجزیه و تحلیل روش مورد استفاده برای پیش بینی تغییر در روند بازار به نام قیمت/زمان تربیع. این یک تکنیک است که بسیاری از معاشرت با اواخر بزرگ W. D. Gann.

این ایده در اینجا این است که برای شروع از عمده بازار بالا یا پایین قیمت و برای محاسبه آن “مربع”. در نگاه اول شما ممکن است فکر می کنم این به این معنی به سادگی مربع قیمت با ضرب آن را با خود دارد. اما نه دقیقا.

برای اولین بار حل برای ‘زمان’ خود را, شما در واقع می را ‘ریشه’ از قیمت شروع. نگاهی به عنوان مثال نمودار هفتگی از سویا. هفته دسامبر 5, 2008 در یک بازار عمده پایین. با استفاده از این پایین که هفته (من نمودار معکوس-تنظیم بنابراین قیمت خود را ممکن است تا حدودی متفاوت) در 626 شما را از ریشه می رسند در 25.02. چرا که نتیجه فقط بالاتر از 25 است و در حال حاضر در داخل 26th مربع است. برای درک این, فکر می کنم اولین مربع از 0 به.99. دوم میدان خواهد پس از آن شروع در 1 به 1.99 ،

با شروع از 5 دسامبر 2008 هفتگی قیمت نوار عنوان نوار صفر شما شروع به شمارش 26 قیمت میله به سمت راست. ما می رسند در ژوئن 5, 2009 که تبدیل به یک هفتگی قیمت نوار از عمده بالا از هفته 12 ژوئن 2009. در جهان از زمان بازار به درون یک قیمت واحد نوار از عمده بازار تغییر روند کاملا لبه را داشته باشد.

یکی دیگر از تصور غلط است که بعضی از آنها این است که زمانی که شما در حال محاسبه قیمت/زمان هنگامی که زمان می رسد از ‘قیمت’ خواهد بود دقیقا مربع از قیمت اصلی. در حقیقت در حالی که این ممکن است رخ دهد در برابر آن چیزی است که باید انتظار داشت. نه وقتی که “زمان” نزدیک معامله گر پس باید به دنبال در قیمت برای رسیدن به یکی از “مربع” سطح برای آن وجود خواهد داشت بیش از یک است.

استفاده اصلی ما سویا به عنوان مثال در نمودار هفتگی اگر ما به محاسبه سطح قیمت بر اساس 360 درجه (که از یک دایره) ما را به ریشه ارزش های ما شروع قیمت (25.02) و سپس اضافه کردن 2 تا می رسند 27.02. چرا 2? کامل دلیل است که فراتر از محدوده این مقاله است. اما اگر شما می خواهید برای حل برای 1 تکمیل چرخه انقلاب به عنوان یک مربع از نه (با نام مستعار Gann چرخ) دریافت جذر هر عدد اضافه کنید 2 سپس دوباره مربع آن را و شما را وارد در بعدی 360 درجه ارزش است که بر روی چرخ. به عبارت دیگر شما می رفته اند در اطراف چرخ و وارد حق بازگشت به جایی که شما آغاز شده اما چرخه بعدی سطح بالا در ارزش.

به هر حال ما در حال حاضر دوباره مربع 27.02 و وارد در مورد 730. بنابراین اولین 360 درجه سطح در 730. دوم خواهد بود در حدود 834. سوم در 939 ،

بازار صدر در عرض چند کنه از سطح 5 (1146). در نمودار هفتگی که بسیار تیز تیغ.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *