[ad_1]

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان عبدالنبی سواعدی اظهار داشت:از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش تقاضای ملزومات مقابله با ویروس کشنده کرونا، با همکاری مراکز دولتی و خصوصی  فعال در حوزه خیاطی تولید ماسک،  گان ، پاپوش ،کلاه  والکل در این مراکز آغاز شد.
وی افزود:هم‌اکنون ۱۶ مرکز دولتی و غیردولتی با حضور ۱۹۱ نفر در مراکز دولتی و ۲۵۸ نفر در مراکزغیردولتی بخش آموزشگاه‌های آزاد درحوزه تولید ماسک و گان فعال هستند.
سواعدی ادامه داد:در این مدت با همکاری بسیج، فرمانداری‌ها ، خیرین، موسسه‌های خیریه ،کارآفرینی ومردم نهاد ، بنیاد برکت، هلال احمر، علوم پزشکی، کمیته امداد۲۴۳هزارو۴۰۰ عدد ماسک، ۲۳هزارو۸۰۰گان، هشت هزارو۵۰۰کلاه، ۱۰هزارو۱۰۰عدد پاپوش وچهار هزار بطری الکل تهیه و تولید شد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان در ادامه اظهار داشت:با توجه به اینکه امسال از سوی مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده، کارگاه‌های آموزشی به کارگاه‌های تولیدی تبدیل شده و از تمام پتانسیل ها و ظرفیت های انسانی و تجهیزاتی برای خدمت‌رسانی به مردم برای مقابله با این ویروس استفاده شده است.
سواعدی از مردم خواست تا همچنان تهدیدات این بیماری را جدی بگیرند و با رعایت موارد بهداشتی و ماندن در خانه به قطع زنجیره بیماری کمک کنند.
موارد مثبت از بیماری کووید ۱۹ یا ویروس کرونا از اواخر بهمن پارسال در کشور مشاهده شد.
شیوع این ویروس بر بیشتر فعالیت‌های اقتصادی ، آموزشی ، اداری اجتماعی و فرهنگی خوزستان تاثیر بسیار بالایی گذاشته است.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.