[ad_1]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان به خبرنگار ایرنا گفت: سپاه و بسیج در راستای کمک به اقشار ضعیف و نیازمند در راستای عمل به فرمان رهبر معظم انقلاب وارد عمل شدند و بسته های معیشتی را برای کمک به نیازمندان این شهرستان تدارک دیدند.

سرهنگ پاسدار شاپور احمدی به تشکیل قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در سپاه ناحیه مقاومت بسیج آبادان اشاره کرد و اظهار داشت:نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان شناسایی و سازماندهی شدند و برای هر خانواده یک بسته معیشتی شامل برنج، روغن، سویا، حبوبات، رب‌گوجه و چای با مبلغی در حدود ۲میلیون ریال در نظر گرفته شد.

وی افزود:در مرحله اول توزیع یک هزار و ۲۰۰ بسته بین نیازمندان در نظر گرفته شد و در مرحله‌های بعدی در ماه مبارک رمضان توزیع سه هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی دیگر در۲ مرحله پیش‌بینی شده است.

سرهنگ پاسدار احمدی به مشارکت  شیوخ و سران عشایر در طرح رزمایش کمک مومنانه اشاره کرد و اظهار داشت:خانواده‌های نیازمند جا مانده از مرحله اول توسط پایگاه‌های بسیج در مساجد شناسایی و در مرحله‌های بعدی به آنها کمک خواهد شد.

شهرستان آبادان حدود ۳۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

به گزارش ایرنا موارد مثبت از بیماری کووید ۱۹ یا ویروس کرونا از اواخر بهمن پارسال در کشور مشاهده شد.شیوع این ویروس بر بیشتر فعالیت‌های اقتصادی، آموزشی، اداری اجتماعی و فرهنگی خوزستان تاثیر بسیار بالایی گذاشته است.

ویروس کرونا یا کووید ۱۹ اواسط ماه دسامبر (۲۴ آذر۹۸) در شهر ووهان چین گزارش شد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *