[ad_1]

رقیه صادق زاده روز دوشنبه در دیدار با سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با تشریح ابعاد و مزیت های مختلف تفاهم نامه سه جانبه خاطرنشان کرد: براساس این تفاهم نامه شناسایی زنان سرپرست خانوار توسط امور بانوان استانداری انجام می شود و جهاد دانشگاهی در زمینه آموزش بانوان همکاری خواهند کرد و نظارت بر حسن اجرای طرح بر عهده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان می باشد.

وی اظهارکرد: تقویت زنان کارآفرین با هدف ارتقای سطح نوآوری، خلاقیت و شناسایی زنان سرپرست خانواده و آموزش آنان در رسته‌های مختلف توسط افراد پشتیبان یا پیشران در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

صادق زاده با بیان نقش افراد پشتیبان در فروش محصولات و تولیدات زنان سرپرست خانوار افزود: بازاریابی و فروش هدفمند محصولات تولید شده توسط بانوان کارآفرین و زنان سرپرست بر عهده افراد پشتیبان بوده و به صورت های مختلف از جمله فروش الکترونیکی و دیجیتالی کالا ها و خدمات و محصولات تولیدی از اولویت این تفاهم نامه می باشد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی هم انعقاد تفاهم نامه همکاری سه جانبه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با جهاد دانشگاهی کشور و معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری در استان ها را گامی مهم در راستای ایفای نقش مهم و سازنده زنان و بانوان در شکوفایی و پیشرفت کشور توصیف کرد.

 حسین فتحی خاطرنشان کرد: در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شاهد درخشش بانوان و کارآفرینان زن در حوزه مشاغل خانگی، با نوآوری و خلاقیت در حوزه های کسب و کار و کارآفرینی هستیم.

وی افزود: بانوان در عرصه های مختلف نقش ارزشمند خود را به خوبی نشان داده اند و در همه حال یار و یاور نظام و خانواده بوده و خدمات ارزنده ای را به جامعه ارزانی داشته اند و ما قدردان تلاش های بی وقفه این عزیزان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی هستیم.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر زنان در حوزه‌های علمی،اجتماعی و اقتصادی در سال‌های اخیر، گفت: بانوان نقش بی‌بدیلی در پیشرفت و توسعه کشور دارند.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *