[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا اتابک سه شنبه شب در همایش تجلیل از خبرنگاران کهگیلویه اظهارداشت: نیاز است با توجه به پتانسیل های خوب این شهرستان در حوزه های مختلف کشاورزی و گردشگری رسانه ها به موضوع توسعه در این بخش ها بیشتر بپردازند.

وی بیان کرد: امروزه رسانه به عنوان محرک توسعه نقش موثر و تعیین کننده ای در مناطق محروم دارند.

اتابک نفوذ رسانه ها در موضوعات مختلف را غیرقابل انکار دانست و گفت: رسانه ها با جدیت و مطالبه گری بیشتر می تواند روند توسعه کهگیلویه را شتاب بخشند.

وی با اشاره به اینکه پروژه های خوبی در حوزه راه، منابع آبی، کشاورزی و گردشگری در سطح شهرستان در دست اجراست اظهار کرد: خبرنگار با خبر و گزارش با موضوع توسعه می تواند به این طرح ها کمک کند.

اتابک با بیان اینکه دولت نگاه ویژه‌ای به رسانه‌ها دارد اضافه کرد: نقد و بررسی عملکردها و ارائه راهکارها به مسوولان می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند تا مصوبات دستگاه‌های دولتی کاربردی بوده و پشتوانه پژوهشی و اجرایی داشته باشد.

وی تصریح کرد: فرمانداری با همکاری مدیران ادارات  در راستای معرفی جاذبه‌های گردشگری، طبیعی و تاریخی و ظرفیت‌های غنی این شهرستان در بخش‌های مختلف از جمله اقتصادی و فرهنگی و هنری در راستای توسعه و پیشرفت همه‌جانبه این شهرستان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

 

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.