[ad_1]

هیچ کس دوست دارد به هم ریخته دسکتاپ

خوب شاید کسی جایی در جهان دوست دارد هم ریخته دسکتاپ, اما از آن است که هدف بسیاری از کارمندان را به نگه داشتن کار خود را در منطقه تمیز و درهم و برهمی. بسیاری از مطالعات نشان می دهد که یک محیط مساعد برای خلاقیت, طوفان مغزی و بهره وری. یا نه این است که آن را به نظر می رسد بد و کم-tech.

Wirless داغ است

با معرفی جدید Wimax استاندارد (زمینه تکنولوژی رانندگی بی سیم USB و بی سیم FireWire در میان دیگر در حال ظهور فن آوری های بی سیم) فقط در مورد همه چیز به جز قدرت عرضه و نظارت معمولا در یک بی سیم فرمت.

خوش آمدید بی سیم VGA

محدودیت در بی سیم VGA (سازگار به DVI یا HDMI) است نه بیشتر – خرده فروشان در حال حاضر ارائه های بی سیم VGA آداپتور قادر به انتقال یک سیگنال بی سیم به مانیتور خود را. مانیتور هنوز هم نیاز به یک آداپتور برق, اما شما در حال حاضر باید انعطاف پذیری از محل کامپیوتر خود را در یک اتاق دیگر و یا بخش از دفتر. این بسیار مفید است هنگامی که برخورد با رسانه های مرکز و یا یک کامپیوتر تأمین انرژی از راه دور چند نمایش می دهد.

اکثر فروشندگان را ندارند مسکونی مجوز برای این دستگاه در عین حال…

در حال حاضر متاسفانه این مورد تایید نیست برای استفاده های مسکونی توسط FCC. این مشکل باید حل شود به زودی پس بی سیم VGA می تواند یک واقعیت در مناطق مسکونی. در حال حاضر به یاد داشته باشید که شما لازم نیست افسار را به کامپیوتر خود را در حالی که مشغول به کار در یک دفتر.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *