شرکت محصولات محافظ دیگری را ارائه می دهد که می توانید همراه با وسیله اجاره خود خریداری کنید. در حال حاضر ، ما به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم که خسارت خسارت ، بیمه حوادث شخصی ، پوشش جلوه های شخصی را ارائه دهند. لطفاً برای مشاهده یک محصول محافظ به پایین بروید و درباره آنچه در آن پوشش می دهد اطلاعات کسب کنید.
تخریب خسارت (DW)

خسارت خسارت (DW) در زمان اجاره با هزینه اضافی روزانه ارائه می شود. اگر اجاره گیرنده DW را بپذیرد ، Enterprise مسئولیت اجاره نامه را برای از دست دادن یا آسیب دیدن وسیله نقلیه اجاره (از جمله اما نه محدود کردن بغل ، ذخیره سازی ، از بین رفتن استفاده ، هزینه های اداری و یا کاهش ارزش) محدود می کند یا کاهش می دهد. شرایط و ضوابط قرارداد اجاره و قوانین قابل اجرا.

DW بیمه نیست. خرید DW اختیاری است و برای کرایه ماشین لازم نیست. حفاظت ارائه شده توسط DW ممکن است پوشش موجود اجاره دهنده را کپی کند. تصدی صلاحیت لازم برای ارزیابی کفایت از پوشش موجود اجاره دهنده را ندارد. بنابراین اجاره دهنده باید حمایت های کارت اعتباری خود ، بیمه نامه های بیمه اتومبیل یا منابع دیگر پوشش را که ممکن است حفاظت های ارائه شده توسط DW را بررسی کند ، بررسی کند.

هزینه تخلیه خسارت چقدر است؟

هزینه تخریب خسارت با توجه به محل و نوع وسیله نقلیه متفاوت است. هزینه روزانه بین 13.99 تا 29.99 دلار (دلار کیش) در روز است.
بیمه حوادث شخصی (PAI) و پوشش اثرات شخصی (PEC)

بیمه حوادث شخصی (PAI) در کلیه مکانهای سازمانی موجود است.
پوشش جلوه های شخصی (PEC) فقط در محل فرودگاه فرودگاهی موجود است.
بیمه حوادث شخصی / پوشش اثرات شخصی (PAI / PEC) در زمان اجاره برای هزینه روزانه اضافی ارائه می شود. در صورت پذیرش PAI مندرج در این سیاست ، مسافر اجاره كننده یا راننده را با مرگ تصادفی ، هزینه های پزشکی حادثه و مزایای هزینه آمبولانس فراهم می كند. PEC موجود در این سیاست اثرات شخصی اجاره دهنده ، رانندگان اضافی یا هر یک از اعضای خانواده فامیل اجاره دهنده را که به طور دائم در خانه اجاره نشین اقامت می گیرند اطمینان می دهد و با اجاره نامه در برابر خطرات از دست دادن یا صدمه سفر می کند. مزایا علاوه بر هر نوع پوشش بیمه دیگری که اجاره دهنده یا مسافر ممکن است داشته باشد قابل پرداخت است. این فقط خلاصه است.

PAI-PEC مشمول مقررات ، محدودیت ها و مستثنیات سیاست PAI-PEC است که توسط شرکت بیمه Chubb کیش به ثبت رسیده است. خرید PAI-PEC اختیاری است و اجاره ماشین لازم نیست. پوشش ارائه شده توسط PAI-PEC ممکن است پوشش موجود اجاره دهنده را کپی کند.

تصدی صلاحیت لازم برای ارزیابی کفایت از پوشش موجود اجاره دهنده را ندارد. بنابراین اجاره دهنده باید بیمه نامه شخصی خود یا سایر منابع تحت پوشش را که ممکن است پوشش ارائه شده توسط PAI-PEC را کپی کند ، بررسی کند. اجاره ماشین در کیش

هزینه PAI / PEC چقدر است؟

PAI-PEC برای این شعبه 6.99 CAD در روز است.

اینها محصولات اختیاری هستند که ممکن است در زمان اجاره خریداری شوند و در کل برآورد هزینه ذکر شده در رزرو گنجانده نشده اند.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *