[ad_1]

«رضا طاهری» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا از استخدام ۱۵۰ نفر مددجو جویای کار در شرکت نیروی محرکه الکترومکانیک خبر داد و افزود: شرکت مدیریت نیروی محرکه الکترومکانیک که در حوزه اداری، تولید و مونتاژ قطعات خودرو فعالیت می کند، نیروهای مورد نیاز خود را از میان مددجویان تحت حمایت این نهاد انتخاب کرد.

او حقوق و دستمزد این مددجویان را برابر پایه حقوق اعلامی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست و گفت: کمیته امداد به کارفرمایانی که نیروهای شغلی خود را از میان مددجویان تحت حمایت این نهاد انتخاب کنند بسته های تشویقی شامل اعطای تسهیلات قرض الحسنه، پرداخت هزینه های آموزشی و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت ۲ سال پرداخت می کند.

۲ هزار بسته پوشاک بین مددجویان ثلاث باباجانی توزیع شد

رییس کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی نیز از توزیع ۲ هزار و ۵۰۰ بسته پوشاک بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان توسط هلال احمر خبر داد.

سید «امیر حسینی» گفت: این بسته ها به منظور کمک به خانوارهای نیازمند برای مقابله با بیماری کرونا از محل کمک های خیرخوهانه مردمی به هلال احمر تامین شده است.

او با بیان اینکه کمیته امداد بانک اطلاعات کاملی از نیازمندان مددجو و غیر مددجو تهیه کرده است افزود: تمامی کمک های خیران نیک اندیش در اسرع وقت به دست نیازمندان واقعی می رسد.

شهرستان ثلاث باباجانی حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است. 

حدود ۸۰ هزار خانوار با جمعیتی نزدیک به ۱۸۴ هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد استان کرمانشاه هستند

استان کرمانشاه با۲ میلیون نفر جمعیت ۱۴ شهرستان ، ۲ هزار و ۵۹۵ روستا دارد.

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *