[ad_1]

“حفاظت از دارایی” شده است یک استراتژی در موارد طلاق در سراسر ایالات متحده است. اصطلاح “حفاظت از دارایی” اشاره به استفاده از یک استراتژی حقوقی به منظور پنهان کردن و یا سپر دارایی از دادگاه. بیت کوین نسبتا جدید اینترنت ارز به احتمال زیاد تبدیل به مرز بعدی از حفاظت از دارایی.

در موارد طلاق حفاظت از دارایی می تواند بسیاری از اشکال. پیچیده حفاظت از دارایی تکنیک شامل انتقال پول به خارج از کشور حساب تشکیل اشخاص حقوقی (تراست, شرکت, شرکت با مسئولیت محدود) و روش های دیگر.

مهمترین و ساده لوح و ساده شکل از حفاظت از دارایی و شاید رایج ترین در موارد طلاق است به سادگی با نگه داشتن پول در قالب پول نقد (به عنوان مثال در داخل یک خانه امن و یا در یک بانک ایمنی جعبه سپرده). در این راه یک فرد است که در روند طلاق معتقد است که او می تواند “محافظت از پول نقد را از طلاق روند. این طلاق همسر ممکن است نگه دارید وجود پول, مخفی از همسر خود طلاق وکیل و دادگاه را به منظور جلوگیری از دستور برای به اشتراک گذاشتن پول نقد با همسر خود. این استراتژی ممکن است یا نه ممکن است موفق شود اما مطمئنا قانونی نیست چرا که این مستلزم آن است که فرد بدجلوه دادن دارایی های خود را به همسر خود و به دادگاه.

پیچیده وکیل طلاق می دانید که چگونه برای کشف پنهان دارایی های از این نوع از طریق بررسی سوابق مالی و دیگر به معنی قانونی کشف. بیت کوین این پتانسیل به جای پنهان کردن پول نقد به عنوان رایج ترین شکل از حفاظت از دارایی در مورد طلاق. با توجه به ساختار سیستم بیت کوین و اکثر وکلای طلاق جهل در مورد بیت کوین می تواند تبدیل به یک میزان قابل توجهی موفق تر از روش پنهان کردن پول نقد.

بیت کوین پول دیجیتالی که ایجاد شد در سال 2009 توسط ناشناس توسعه دهنده شناخته شده با نام مستعار به عنوان ساتوشی ناکاموتو. این یک ارز وجود دارد که تنها به صورت دیجیتال. همه bitcoins و معاملات “ثبت نام” در بیت کوین بلوک های زنجیره ای است که به روز رسانی توسط کاربران بیت کوین به جای تمرکز قدرت. معاملات نیست شامل نام بلکه دیجیتال شناسایی هر بیت کوین. بیت کوین صاحبان خود را حفظ بیت کوین در یک کیف پول بیت کوینی. کیف پول است نه لزوما یک کیف پول فیزیکی بلکه به روش های مختلف برای ذخیره سازی دیجیتال شناسایی bitcoin. کیف پول ممکن است نگه داشته و بر روی یک کامپیوتر سرور یک کیف پول بیت کوینی سایت و یا حتی یک تکه کاغذ است.

در حالی که از لحاظ نظری امکان پذیر است برای ردیابی انتقال بیت کوین با بررسی بلوک های زنجیره ای, یکی تنها کشف شناسایی عمومی کلید از بیت کوین به جای نام و نام خانوادگی مالک. اگر کیف پول نگهداری می شود در یک فرد کامپیوتر و یا در یک سایت (که در آن یک حزب به یک طلاق به ثبت نام خود) ممکن است به کشف وجود bitcoins. اما کیف پول, لازم نیست که در ارتباط با یک نام. اگر یک فرد با استفاده از یک “brainwallet” ردیابی یک بیت کوین به یک فرد خاص می شود تقریبا غیر ممکن است از طریق هر یک از روش های مرسوم. یک brainwallet استفاده از یک حفظ کلمه عبور به منظور ذخیره یک بیت کوین.

روش های کشف پنهان نقدی خواهد بود که روش اول از هر وکیل طلاق برای کشف یک بیت کوین حفاظت از دارایی طرح است. متاسفانه بسیاری از, اگر نه بیشتر, طلاق وکلا و قضات آشنا هستند با bitcoins و این واقعیت است که بیت کوین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مخفی کردن دارایی. یک وکیل طلاق است که درک نمی کند bitcoins احتمالا نمی تواند انتظار می رود به کشف پنهان bitcoin دارایی. اگر شما هر گونه سوء ظن است که همسر شما ممکن است پنهان کردن دارایی های مطمئن شوید که وکیل شما را درک سیستم بیت کوین و چگونگی کشف بیت کوین دارایی.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.