[ad_1]

آشنایی با بیت کوین

بیت کوین یک شکل پیشرفته از یک ارز است که استفاده می شود به خرید چیزهایی که از طریق معاملات آنلاین. بیت کوین ملموس نیست آن را به طور کامل کنترل می شود و الکترونیکی ساخته شده است. یکی از نیاز به مراقب باشید در مورد زمانی که برای کمک به بیت کوین به عنوان هزینه های آن تغییرات به طور مداوم. بیت کوین استفاده می شود به را مختلف مبادلات ارز, خدمات و محصولات. معاملات انجام شده از طریق یک's کامپیوتری کیف پول همین دلیل است که معاملات به سرعت در حال پردازش است. هر گونه معاملات باید همیشه غیر قابل برگشت به عنوان مشتری's هویت است نشان داد. این عامل باعث می شود آن را کمی دشوار است زمانی که تصمیم گیری در معاملات از طریق بیت کوین.

ویژگی های بیت کوین

بیت کوین سریع تر : بیت کوین قابلیت سازماندهی اقساط سریع تر از هر حالت دیگر. معمولا زمانی که یک نقل و انتقال پول نقد از یک طرف دنیا به طرف دیگر بانک طول می کشد چند روز برای تکمیل معامله اما در مورد بیت کوین آن را تنها طول می کشد چند دقیقه برای تکمیل. این یکی از دلایلی است که چرا مردم استفاده از بیت کوین به صورت های مختلف انجام معاملات آنلاین.

بیت کوین است که آسان به راه اندازی: بیت کوین معاملات انجام شده از طریق یک آدرس است که هر مشتری دارای. این آدرس می تواند تنظیم شود تا به راحتی و بدون رفتن را از طریق هر یک از روش های است که یک بانک متعهد می شود در حالی که راه اندازی یک رکورد است. ایجاد یک آدرس می تواند بدون انجام هر گونه تغییرات یا چک های اعتباری و یا هر گونه سوال. هر مشتری که می خواهد به در نظر گرفتن کمک همیشه باید بررسی هزینه های جاری از بیت کوین ،

بیت کوین ناشناس: بر خلاف بانک ها که حفظ یک رکورد کامل در مورد مشتری خود را's معاملات بیت کوین نیست. آن را نمی نگه داشتن یک مسیر از مشتریان' سوابق مالی, اطلاعات تماس, و یا هر گونه دیگر اطلاعات مربوطه. کیف پول بیت کوین معمولا نیاز به هر گونه اطلاعات مهم به کار می کنند. این مشخصه موجب دو دیدگاه: مردم فکر می کنم آن است که یک راه خوب برای نگه داشتن اطلاعات خود را از یک شخص ثالث و دوم مردم فکر می کنم که این می تواند به افزایش فعالیت های خطرناک.

بیت کوین را نمی توان رد: زمانی که یکی می فرستد بیت کوین به کسی که معمولا وجود دارد هیچ راهی برای دریافت بیت کوین پشت مگر اینکه گیرنده احساس نیاز به آنها را به بازگشت. این ویژگی تضمین می کند که معامله تکمیل می شود به این معنی که ذینفع نمی تواند ادعای آنها هرگز دریافت پول نقد است.

بیت کوین غیر متمرکز: یکی از عمده ویژگی های بیت کوین که آن را تحت کنترل یک دولت خاص ، این اداره در چنین راهی است که هر کسب و کار منحصر به فرد و دستگاه های درگیر با ارز بررسی و معدن بخشی از سیستم است. حتی اگر بخشی از سیستم پایین می رود, پول نقد, نقل و انتقالات ادامه خواهد داد.

بیت کوین شفاف: حتی اگر تنها یک آدرس استفاده می شود که به انجام معاملات و هر بیت کوین ارز ثبت شده است در Blockchain. بنابراین اگر در هر نقطه یک's نشانی بود که با استفاده از آنها می توانید بگویید که چقدر پول در کیف پول از طریق Blockchain سوابق. وجود دارد راه هایی که در آن یکی می تواند به افزایش امنیت برای کیف پول خود را.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.