از این جنس مثال ها تا دلتون بخواد تو فضای نت ایران زیاد هست و کافیه با ابزارهای MOZ و Ahrefs لینک های خارجی سایت ها را آنالیز کنید. وقتی شما می خواهید یک سایت را معرفی کنید هیچوقت از انکر تکست استفاده نمی کنید. این لینک می تواند در یک پست وبلاگ یا هر صفحه­ی دیگر از وب سایت باشد. تمام تلاش ما از فعالیتهایی که انجام میدهیم این است که تعداد زیادی کاربر را به سمت سایت خود بیاوریم، ولی اگر نتوانیم رضایت مخاطبان را جلب کنیم، گوگل خشمگین خواهد شد. نیوسئو هم در بسیاری از قسمت ها هم آموزش عملی برای شما آماده کرده است و هم نمونه انجام شده تا به صورت کامل مفاهیم آموزشی را درک کنید. نکته ی مهم: چنین مقالاتی بر اساس تحقیقات مناسب و مثال های عملی نوشته می شوند. همچنین می توانید بدون ارسال دیدگاه مشترک شوید. همچنین برای ساخت بک لینک نیز کلمات کلیدی تان را به زبان خارجی بنویسید تا برای گوگل طبیعی جلوه دهد. سایت های فراوانی هستند که بدون هیچ گونه استفاده از سئو داخلی و فقط با خريد بك لينك و سئو خارجی به صفحه نخست گوگل آمده اند؛ اما عکس آن تاکنون بسیار کمتر مشاهده شده است.

اما به دلیل زیاد شدن لینکسازی اسپم، پراکندگی موضوعات و بیکیفیت بودن لینکهای دریافتی، گوگل تصمیم گرفت الگوریتم Page Rank را معرفی کند. بنابراین برای اینکه بخواهید روی سایتهای مرتبط با اعتبار خیلی بالا متمرکز شوید، میتوانید تعداد زیادی دامنه و سایت آزاد شده با موضوعات مرتبط به فعالیت خودتان انتخاب کنید. PBN ها با داشتن اختیارات تعدادی وب سایت که کنترل میکنید، به صورت پیوند(لینک) به یک یا چند وب سایت دیگر کار میکنند. تصور بسیاری از کاربران بر این است که شبکه خصوصی لینک سازی فایده زیادی دارد و احتمالا آن را در اولویت کار خود قرار میدهند تا بتوانند حجم زیادی از لینک را دریافت کنند. اگر به فکر این هستید که باید ایجاد یک شبکه خصوصی لینک سازی سریع نتیجه بگیرد، سخت در اشتباهید. پیشبینی میشد که جمع کردن مجدد یک محتوا بیش از ده ها هزار بار نمیتواند تاثیر مثبتی داشته باشد، اما این فکر اشتباه بود و می توانستید در کمتر از دو هفته، صفحات اول نتایج جستجو را تصاحب کنید.

اما قبل از پرداختن به این بحث، بیایید توضیح دهیم که یک شبکه خصوصی وبلاگ یا PBN چیست و نحوه کار آنها را با جزئیات بیشتر توضیح دهیم. این تحقیقات ما را بیشتر به چالش کشید ، اما خوبی ها و فرصت های بسیار زیادی هم برای ما به همراه داشت. با کسب رای بیشتر شما شانس پیروزی در انتخابات گوگل را خواهید داشت. لینک سازی داخلی باعث ایجاد یک ساختار شبکه قدرتمند برای هر دوی کاربر و موتورهای جستجو میشود در نتیجه رباتهای جستجو در سایت شما میخزند و محتوای شما را ایندکس میکنند. 2. هاست و سرور: همانند نام دامنه، اگر هاست و سرویسی که سایتهای موجود در شبکه خصوصی لینک سازی را میزبانی میکنند یکسان باشند، گوگل خیلی راحت IP آنها را تشخیص میدهد. یک نکته مهم را در نظر داشته باشید؛ تمام فاکتورها تاثیرگذاری یکسان ندارند و نسبی هستند. آقا یه سوال مهم: من تعدادی بک لینک از سایتای معروف خریدم (در قالب مقاله ۱۰۰۰ کلمه ای) با حالت nofollow حالا میخاسم آدرس اون صفحاتی از این سایتا که در مورد سایت من حرف زدنو توی سایت خودم بذارم و لینک بدم به همون صفحات (به عنوان تبلیغ خودم که بگم فلان سایت از ما تعریف کرده) آیا منم باید نوفالو لینکشون کنم یا فالو؟

بر اساس این تکنیک شما از طریق یک جستجوی ساده­ی گوگل سایت هایی که رقبای شما از آن ها برای معرفی خود استفاده می نمایند را پیدا کرده و به آن ها درخواست می دهید. با این محتوای جدید ، شما می خواهید یک لینک به سایت اصلی خود داشته باشید. این امر لزوماً چیز بدی نیست، فقط شما باید از آن آگاه باشید زیرا اگر سایت شما گرفتار موتورهای جستجو شود با خطر احتمالی مجازات و جریمه همراه است. در صورتی که یک مطلب جامع و دقیق بنویسید که مخاطب زیادی داشته باشد ، بسیاری از سایت های دیگر آن را به اشتراک می گذارند و در صورت نگارش یک متن توصیفی یا تمجید از یک سایت ، احتمال اینکه مدیر سایت هدف این مطلب را به اشتراک بگذارد بسیار زیاد است. ارتباط گرفتن با دیگر وبلاگ نویسان ، کار مداوم با هدف بهبود روابط با دیگر وبمستران جهت گرفتن لینک و… حال که می دانید PBN چیست بیایید با نحوه کار آنها آشنا شویم.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.