[ad_1]

فرماندار قصرشیرین در آیین بهره برداری از این طرح ها با گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: این طرح ها شامل بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی صیداحمد با ۱۵ میلیارد  ریال، بهره برداری از هشت پروژه خدمات شهری شهرداری با چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و افتتاح پروژه آبخیزداری منابع طبیعی حوزه مرزی قصرشیرین با سه میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال است.
وی گفت: در مجموع برای این طرح ها ۲۳ میلیارد و ۵۳ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

                                                                          

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مردمان قصرشیرین امنیت پایداری را در این منطقه ایجاد کرده اند.
شهریار حیدری افزود: مساحت شهر گسترده و درآمدهای شهرداری ضعیف است از این رو باید برای ارایه خدمات مطلوب به شهروندان از توان امکانات دولتی بهره بگیریم.
وی گفت: در دوران بازگشایی مرز خسروی بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای شهرستان های غربی استان کرمانشاه از محل اعتبارات اربعین اختصاص دادیم تا این شهرها بتوانند رونقی بگیرند.
وی اضافه کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای بهره برداری از طرح هایی است که عمران و آبادانی را برای منطقه به همراه خواهد آورد. نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قصرشیرین جایگاه ویژه ای در غرب کشور دارد و بازگشت رونق اقتصادی باعث ایجاد جمعیت پایدار و امنیت پایدار در مرزها خواهد شد.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق دارد که در امتداد این مرزها ۲ مرز رسمی خسروی و پرویزخان فعال است. 

[ad_2]

Source link

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.