[ad_1]

وجود پول مجازی و پس از آن وجود دارد Bitcoin. فوق العاده نخبه بیت کوین ریاضی-مشتق ارز است که وعده به تغییر راه مردم استفاده از پول است. Bitcoins هستند نه واقعی سکه-آنها رشته کد قفل شده با رمزگذاری درجه نظامی و افرادی که استفاده از آنها به خرید و فروش کالا و خدمات آنها دشوار است برای ردیابی. همراه با ناشناس فروشندگان مواد مخدر, اشتون کوچر و Winklevoss دوقلوها گزارش شروع به پریدن در ارابه موسیقی. وجود دارد چیزی است که باید گفت در مورد استفاده از ارز نیست که تنظیم شده توسط دولت و یا بانک ها نمی آیند معمول هزینه های معامله و غیر ممکن است تقلبی. بیت کوین همچنین وعده به فاجعه ضد چرا که شما نمی توانید نابود کردن اعداد در راه همان است که شما می توانید از بین بردن ذخایر طلا یا پول کاغذی.

بیتکوین چیست ؟

بیت کوین یک پول دیجیتال ایجاد شده در سال 2009 توسط یک توسعه دهنده مخفی در زیر نام مستعار ساتوشی ناکاموتو (ظاهرا یک مرد ژاپنی است که دستور کامل زبان انگلیسی آمریکایی). بیت کوین غیر متمرکز معنی آن است کنترل شده توسط یک قدرت مرکزی مانند یک موسسه مالی, کشور, دولت و یا فردی. آن است که نظیر به نظیر و منبع باز توزیع در سراسر اینترنت از کامپیوتر به کامپیوتر و بدون نیاز به هیچ واسطه ای ، در مقایسه با ایالات متحده دلار بیت کوین تقریبا untraceable و آن را جذاب به آزادی خواهان و ترس از دخالت دولت و denizens از عالم اموات. شما می توانید استفاده از آن را به پرداخت هزینه برای خرید آنلاین و فعال از مواد مخدر غیر قانونی در جاده ابریشم به حلال رستوران وعده های غذایی.

به کجا برای دریافت بیت کوین

شما می توانید Bitcoins از دوستان آنلاین فروشگاه و یا خرید آنها را با پول واقعی از مبادلات بیت کوین. با استفاده از پول واقعی به خرید بیت کوین خالی از لطف گمنامی اما از آنجا که شما ممکن است نیاز به اضافه کردن حساب بانکی خود را به یک سایت شخص ثالث. شما همچنین می توانید Bitcoins خود را با استفاده از تلفن همراه و یا از طریق واریز نقدی موسسات. جدید Bitcoins ایجاد شده توسط “معدن.” معدن انجام شده است به طور خودکار توسط کامپیوتر و یا سرور-آن را نه در دنیای واقعی معدن که در آن شما باید به حفاری های زیرزمینی به زیرخاک در اوردن کالاها اما مفهوم مشابه است. شما باید به اعمال تلاش به حفاری طلا و شما (و یا دستگاه خود را) نیز مجبور به صرف زمان و منابع به منظور بررسی و ثبت معاملات بیتکوین.

یکی از جالبترین چیزها در مورد بیت کوین است که آن را می شود ارزش خود را از آیتم های دنیای واقعی اما از کدهای. Bitcoins کشیده از اتر توسط ماشین آلات (و افرادی که آنها را اجرا کنید) در ازای حل مسائل پیچیده ریاضی و مشکلات مربوط به زمان تعداد Bitcoins. این حجیم و گران ابر رایانه ها آمده و قدرتمند با قابلیت رمزگذاری (و بنا به گزارش خورد برق مانند کسب و کار هیچ کس). در یک تراکنش خریدار یک از موقعیت X می پردازد فروشنده B برخی از Bitcoins آنلاین. معدن و سپس مسابقه احراز هویت و رمزگذاری معامله ورود به سیستم بیت کوین کد در سرور مرکزی. به هر حل پازل برای اولین بار می شود Bitcoins. حدود 25 جدید Bitcoins ایجاد شده برای هر 10 دقیقه بلوک اما این تعداد می تواند افزایش یا کاهش بسته به چه مدت شبکه اجرا می شود.

چگونه به استفاده از بیت کوین

هنگامی که شما دست خود را در برخی از Bitcoins, شما نیاز به ذخیره آنها را در یک کیف پول آنلاین از طریق یک برنامه کامپیوتری و یا یک شخص ثالث وب سایت. شما را تبدیل به بخشی از شبکه بیت کوین هنگامی که شما خود را ایجاد کیف پول مجازی. برای ارسال بیت کوین به کاربر دیگر و یا پرداخت برای خرید آنلاین و دریافت که شخص/فروشنده شماره شناسایی و انتقال بیت کوین آنلاین. پردازش در مورد طول می کشد چند دقیقه به یک ساعت بیت کوین به عنوان معدن در سراسر جهان تایید معامله.

چگونه به پول در Bitcoins

اگر شما هنوز هم شک و تردید یک بیت کوین در حال حاضر به ارزش حدود 90 دلار (که از 18 مارس 2013) با نوسانات ساعتی است که می تواند یک معامله گر در روز سرگیجه است. فرار آن را به عنوان بیشتر و بیشتر مردم شروع به شیر دادن پدیده برای همه آن است که ارزش در حالی که آن را طول می کشد. چگونه می توانید خود را تکه مجازی طلا راش? برخی از راه: فروش معدن بیتکوین کامپیوتر, فروش Bitcoins خود را در قیمت های دیوانه در eBay و حدس و گمان در بیت کوین در بازار. شما همچنین می توانید شروع به استخراج از معادن. هر فرد می تواند معدن Bitcoins اما مگر اینکه شما می توانید استطاعت کارآمد راه اندازی آن را عادی کامپیوتر از یک سال و یا بیشتر به حل الگوریتم. اکثر مردم پیوستن به استخر دیگر از کارگران معدن که ترکیب قدرت محاسباتی برای سریع تر کد-ترک خوردگی.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.