[ad_1]

استفاده از سیستم های تایید امضا

یک امضای الکترونیکی پد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به امضای دیجیتالی یک قطعه مهم از سند که کمک می کند تا در حفظ تمامیت سند است. این یک روش قابل اعتماد از ارسال مدارک از طریق اینترنت ساخت آن را رشوه دادن اثبات و اثبات این است که فرستنده پیام است که آنها ادعا می شود. این روش همچنین تضمین می کند که محتوای پیام بدون تغییر باقی می ماند در طول فرایند انتقال. این پیام به طور خودکار به مهر که آن را فرستاده است; بنابراین فرستنده نمی تواند ادعا می کنند بعد از آن که پیام فرستاده نشد ،

یک امضای الکترونیکی پد می توان به صورت دیجیتالی ثبت هر نوع سند و صرف نظر از این واقعیت که آیا آن رمزگذاری شده است یا نه. این گواهی دیجیتال صادر شده در زمان ارسال این سند می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بررسی اینکه آیا سند واقعی بود یا نه.

چگونه کار می کند ؟

روش ارسال پیام بسیار ساده است. مرحله اول شامل اتصال پیام به ایمیل-توجه داشته باشید و سپس به دست آوردن یک هش (خلاصه ای از پیام) با کمک نرم افزار. پس از این انجام شده است یک کلید خصوصی استفاده می شود به رمز در آوردن هش و این می شود امضای دیجیتال از پیام. گیرنده پیام باعث می شود یک رشته هش از پیام و سپس با استفاده از یک کلید عمومی برای تفسیر پیام. اگر هر دو رشته هش را مطابقت سپس پیام معتبر است. این ابزار از این روش پیدا کرده است بسیاری از داوطلبان در نرم افزار توزیع و بخش مالی به دلیل سهولت استفاده و قابلیت اطمینان.

مفاد هندی این قانون مربوط امضای دیجیتال

هندی مجلس تصویب اعتبار امضای دیجیتال در این قانون به رسمیت شناختن قانونی به تمام پرونده های الکترونیکی همراه با امضای دیجیتال. با توجه به دستورالعمل های تعیین شده توسط این مهم قانون امضای دیجیتال خواهد بود اجرا شده توسط یک سیستم نامتقارن رمزنگاری و هش تابع. این سیستم همچنین پیشنهاد استفاده از پرونده های الکترونیکی و امضای دیجیتال در دولتی کار می کنند.

برنامه های کاربردی از تایید امضا تکنولوژی در هند

هند دفتر ثبت اختراع

هند دفتر ثبت اختراع مورد استفاده برای فرآیند ثبت اختراع و کپی رایت و علامت تجاری برنامه های کاربردی به صورت دستی. این سیستم ناکارآمد با موارد فساد حاکم است. به منظور ایجاد سیستم کارآمد دفتر ثبت اختراع اصلاح کاربرد آن در فرایند ساخت آن را به صورت آنلاین توزیع با نیاز از هر گونه دخالت انسان. با توجه به سیستم جدید این برنامه می توان زمینه را از هر نقطه در جهان و تمام برنامه های کاربردی در حال امضای دیجیتالی با کمک از امضای الکترونیکی نرم افزار.

اداره کل تجارت خارجی

این DGFT فرآیندهای درخواست ها و مسائل مربوط به واردات و صادرات مجوز. با صد مجوز صادر روزانه; فرایند دستی بود و مملو از فساد و سوء استفاده. به منظور پردازش مجوز ساده تر از سیستم آنلاین اجرا شد که فعال کاربران به فایل برنامه های کاربردی آنلاین در زیر طرح های مختلف مانند DEPB, EPCG منجر به بهتر MIS حسابرسی و پاسخگویی. تحت این سیستم برنامه های کاربردی مورد ثبت آنلاین و امضا دیجیتالی با کمک از امضای الکترونیکی نرم افزار.

E-تدارکات

مناقصه تهیه شده است افزایش در پیچیدگی برای برخی از زمان با افزایش در تعداد از کارتل های مهندسی و نشت اطلاعات است. به منظور حذف این مزایای استفاده از سیستم آنلاین از مناقصه ابداع شد که به دنبال کاهش رابط انسان تا آنجا که ممکن است اجازه می دهد فروشندگان به ارائه اطلاعات و نقل قول آنلاین. قابلیت اطمینان از اسناد و مدارک به دست آمد از طریق یک سیستم از امضای دیجیتال که اجرا شد با کمک از امضای الکترونیکی نرم افزار.

[ad_2]

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *