دزدگیرهای ماشین ساده، جزو آن دسته از دزدگیرهایی هستند که در بیشتر ماشین ها قرار دارند. این دزدگیر ها ماشین ویژگی های زیادی ندارند و تنها در صورتی که به آن ضربه ای بخورد، صدای آژیر از ماشین بلند خواهد شد، به همین دلیل در صورتی که دور از ماشین خود باشید. ممکن است متوجه صدای آژیر نشوید. به علاوه صدایی که توسط این نوع دزدگیر ماشین پخش خواهد شد دو نوع و در همه انواع آن مشترک است، در نتیجه شما متوجه نخواهید شد که صدا از ماشین شماست یا از ماشینی دیگر. علاوه بر تمام این مواردی که گفته شد، هنگامی که صدای آژیر ماشین شما بلند شود، شما به هیچ وجه متوجه علت بلند شدن صدای آژیر ماشین خود نخواهید شد. این نوع از دزدگیرها  ماشین از انواع دیگر دزدگیر ارزان تر هستند و البته با توجه به قیمت پایین آن از امکانات پایین تری نیز برخوردار هستند. علاوه بر این ممکن است در هنگام خرید بهترین دزدگیر ماشین، ظاهر آن شما را چندان به خرید ترغیب ننماید. اما بسیاری از افراد با توجه به قیمت پایین تر این مدل را انتخاب می کنند. 

بهترین دزدگیر ماشین تصویری کدام است؟

دزدگیرهای ماشین تصویری نیز جزو دزدگیرهای با تکنولوژی پیشرفته و مدرن هستند. این دزدگیر ها ماشین  قادرند تا  کیلومترها فاصله دورتر از ماشین شما را پاسخگو باشند. در این دزدگیرها  ماشین یک مانیتور قرار داده شده است. این مانیتور قابلیت این را دارد که اتفاقاتی که برای ماشین شما رخ می دهد را به نمایش بگذارد. البته این به معنی به نمایش گذاشتن تمام جزئیات نیست. اجازه دهید با یک مثال این موضوع را برای شما روشن تر سازیم: مثلا هنگامی که ضربه ای به ماشین شما می خورد علامتی مانند یک چکش بر روی ماشین شما ایجاد خواهد شد و هنگامی که درب ماشین شما باز شود، علامت باز شدن درب ماشین و هنگامی که کاپوت باز شود، علامت باز شدن درب کاپوت بر روی صفحه مانیتور پدیدار می شود. این ویژگی به شما این امکان را می دهد که از فاصله دورتر از ماشین خود نیز بتوانید دلیل به صدا در آمدن دزدگیر را بفهمید. بهترین دزدگیر تصویری

سارقین خودرو همواره در کمین نشسته‌اند تا خودروهایی که به‌راحتی می‌توان به سرقت برد را دستبرد بزنند‌. چه سرقت خود ماشین و چه سرقت تجهیزات و وسایل ارزشمند خودرو، ازجمله گزارش‌هایی هست که هرروز به اداره پلیس آورده می‌شود. اما واقعاً از یک دزدگیر خودرو چه انتظاراتی می‌توان داشت و بهترین دزدگیر ماشین کدام است؟ آیا دزدگیر تصویری خودرو بهترین نوع دزدگیر است؟ دلیل محبوبیت دزدگیر تصویری خودرو، به چه علت است؟

درحال حاضر، انواع و اقسام دزدگیر خودرو با قیمت‌های متفاوت در بازار وجود دارد که اگر اطلاعات درستی در مورد عملکرد آنها نداشته باشید؛ ممکن است به‌راحتی پول خود را برای خرید یک دزدگیر معمولی هزینه کنید. و با خیال راحت، تصور می‌کنید بهترین دزدگیر ماشین را خریداری کرده‌اید! در این مقاله در مورد مزایا و معایب دزدگیر تصویری خودرو که این روزها بازار گرمی دارد می‌پردازیم.

 

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.